Medisana 48334 Soğutuculu Masaj Minderi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzaktan Kumandalı Pratik Kullanım

Araç kullanırken uzaktan kumandası ile istediğiniz ayara getirebilirsiniz. Sürüş sırasında güvenlik sağlayan bu uygulama ile pratik kullanım sağlar.

Konforlu Sürüş Sağlayan Özel Tasarım

Üretildiği malzemeler ve masaj özellikleri ile konforlu sürüş deneyimi sağlayan özel bir tasarımı bulunur. Tüm sırtı ve oturma bölgesini kapsayan bir minderdir.

Lüks Yumuşak Malzeme

Lüks yumuşak malzeme ile üretilir. Bu sayede uzun saatler otururken size konfor sunar. Araç içinde soğutma da sağladığı için avantajlı olarak kullanılır. Yakıttan tasarruf imkanı da sağlayan soğutuculu masaj minderini güvenle tercih edebilirsiniz.

Etkili ve Çabuk Soğutma

Masaj minderini ihtiyaç duyduğunuz anda çalıştırarak ortamın soğumasını sağlarsınız. Çabuk soğutma yaparak kısa sürede etkisini gösterir. Ayrıca masaj minderini kolaylıkla araç koltuğunuzda kullanabilirsiniz. Ekstra bir işlem veya bağlantı yapmanıza gerek olmaz. Konforlu bir yolculuk için koltuk üzerine koyup, bağlantısını takmanız yeterlidir.

Teknik Özellikler

  • Araç içi kullanım için üretilir
  • Titreşimli masaj seçeneği
  • Malzeme: 3D nefes alabilen kumaş
  • Uzaktan kumandalı.
  • Araç içi kullanım adaptörlü
  • Terlemeyi önler
  • Konforlu ve sağlam
  • Yakıt tasarrufu sağlayan kullanım
  • Soğutmalı masaj minderi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.