Medisana 88949 Masaj Yastığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sakinleştirici Shiatsu Masajı

Rahatlama, yorgunluğu giderme, kaslarda esnetme ve eklemleri rahatlatma amacıyla yapılan bir Japon masajı olan shiatsu etkisine sahip olan Medisana 88949 masaj yastığı, baş, boyun, sırt ve bacak bölgelerinde kullanıma uygundur.

Dönebilen Masaj Başlıkları

4 adet dönebilen masaj başlığının yer aldığı Medisana 88949 masaj yastığı, başlıkların gerçekleştirdiği dönme ve titreşim hareketleri ile yorgun ve ağrılı bölgelerde rahatlama sağlar.

Sandalye ile Kullanım için Esnek Bant

Uzun süre oturarak çalışıyorsanız sırt ağrılarınızı gidermek veya gün içinde sırt ağrısı oluşmamasını önlemek amacıyla sandalyenin üst kısmına sabitlemenizi sağlayan esnek bir banta sahiptir. Bu bant ve esnek yapı sayesinde hem vücut şeklinize hem de hareketlerinize uyum sağlar.

Kolay Kullanım Sunan Ergonomik Tasarım

Medisana 88949 masaj yastığını baş ve boyun bölgesi için üzerine yatarak kullanabilir, sırtınız için bir sandalyeye sabitleyebilir veya bacaklarınızı rahatlatmak için bacağınızın altına yerleştirebilirsiniz.

Kırmızı Işık ve Isıtma Fonksiyonu

Ek kırmızı ışık ile ısıtma fonksiyonu sayesinde masaj yapılan bölgelerdeki kasların daha kolay rahatlamasına yardımcı olur. Bu özellik sayesinde dilerseniz masaj bölgenizi ısıtarak masajın daha kolay etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Avantaj Sunan Ultra İnce Tasarım

Etkili bir masaj aleti olmasına rağmen ultra ince yapısı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunan Medisana 88949 masaj yastığı, yatay veya dikey pozisyonda kullanılırken rahatsızlık hissi vermez. Bu sayede yatarken veya sandalyenizde otururken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Tüm Vücut
  • Masaj Başlıkları: 2 Adet
  • Ölçüler: 50,2x42,2x42,2 mm
  • Suda Kullanım Özelliği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.