Stanley Klasik Trigger-Action Seyahat Bardağı 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pratik ve İşlevsel Kullanım

Tek el ile kullanıma uygun kapak butonuna sahip Stanley seyahat bardağı, pratik ve işlevsel kullanım sunar. Demonte vaziyetteki kapağı sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilen modelin iç hacmi 0.47 litredir. Çantalarda rahatlıkla taşınabilen bardak seyahatlerin vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır.

Uzun Süre Sıcak Tutma Özelliği

Stanley seyahat bardağı içeceklerin sıcaklığını uzun süre muhafaza eder. Hareket esnasında kullanılabilen ürün, içecekleri 7 saat sıcak, 10 saat soğuk ve buzlu içecekleri 30 saat soğuk tutar. Çift duvar vakum yalıtımıyla içeceklerin ideal sıcaklıkta kalmasını kolaylaştıran model, spor ve doğa meraklılarının ilk tercihleri arasındadır. Ürün ayrıca okul, ofis, şantiye ve fabrika kullanımına da uygundur.

Paslanmaz Çelik Güvencesi

Paslanmaz çelikten üretilen seyahat bardağı uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Aşınma ve olumsuz hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılık gösteren ürün sızdırmaz yapıda tasarlanır. Sağlığa zararlı BPA materyaller içermeyen ekipman demonte kapağıyla detaylı temizliği de kolaylaştırır.

Teknik Özellikler 

  • Ağırlık: 360 g
  • Kapasite: 0,47 lt
  • Boyutlar: 7. 3 x 7. 3 x  22.5 cm
  • Sıcak tutma süresi: 7 saat
  • Soğuk tutma süresi: 10 saat
  • Buzlu kullanım: 30 saat
  • Materyal: Paslanmaz çelik gövde
  • Yapı: Çift duvarlı vakum yalıtımı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.