Xiaomi Urevo U1 Walkingpad Yürüyüş Bandı

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kompakt ve Kullanışlı Yürüyüş Bandı

İnce tasarımıyla dikkat çeken Xiaomi Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandı, kompakt yapısıyla tüm yaşam alanlarında rahatlıkla konumlandırılabilir özelliğe sahiptir. Yürüyüş, hafif tempolu koşu ve tempolu yürüyüşler yapabilmenize yardımcı olur ve formda kalmanızı sağlar.

Ev Konforunda Egzersiz Keyfi

Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandı, günlük yaşamın hareketliliği içerisinde spor salonuna gidemeyenler için geliştirilmişti. Evde veya ofiste rahatlıkla kullanılabilir. Xiaomi Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandı kullananlar, yaşam alanlarında kişiselleştirilmiş konforlu bir egzersiz deneyimi yaşarlar.

LED Ekran ile Kontrol Sizde

Modelin üzerinde sezgisel çalışan, arkadan aydınlatmalı elektronik bir konsol bulunur. Hız, egzersiz süresi ve mesafe gibi nicelikler, LED ekran üzerinden görüntülenebilir. Urevo U1 Walkingpad Yürüyüş Bandı mod ayarları ve diğer ayarlar söz konusu LED ekran üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir.

Sessiz Kullanım Avantajı

Xiaomi Urevo U1 Walkingpad Yürüyüş Bandı özellikleri kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşımak üzere geliştirilmiştir. Cihazın sessiz çalışması Xiaomi Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandı yorum başlıklarında öne çıkan özellikler arasında yer alır. Yüksek hızda kullanıldığında bile gürültü yapmaz. Günün her saatinde çevreyi rahatsız etmeden kullanılabilir.

Farklı Hız Ayarlarında Kullanım İmkanı

Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandında yürüyüş, tempolu yürüyüş ve hafif tempolu koşu olmak üzere üç farklı mod vardır. 0,8 km/s ilâ 6,0 km/s arasında değişen hızlarda kullanılabilen Urevo U1, dilediğiniz tempoda egzersiz yapmanızı mümkün kılar.

Güvenli ve Konforlu Performans

Xiaomi Urevo U1 yorumlar kategorisine göre ürünün en dikkat çekici özelliklerden biri güvenli ve konforlu kullanım avantajıdır. Modelde koşu bandının hareketlerini otomatik olarak düzenleyen sapmayı önleme, yük algılanmadığında otomatik olarak durmasını sağlayan sapmayı önleme, yüksüz koruma, ve güvenli sınırlar içinde yürümeyi garanti altına alan sınır uyarısı gibi güvenlik seviyeleri bulunur. Ayrıca kaymaz geniş yürüme alanı, güvenli çocuk kilidi ve hız sınırı gibi özellikler de cihazın diğer güvenlik seviyesi arasındadır.

Xiaomi Urevo U1 ile Rahat Egzersiz Deneyimi

Yürürken ya da koşarken rahat etmeniz için yürüyüş bandında beş katmanlı bir materyal kullanılır. PET, PVC, PET, NBR ve PVC katmanlarından oluşan materyal, egzersiz sırasında hareketlerinizi yumuşatarak, dizlerinizde ve eklemlerinizde yürüyüş ve koşudan kaynaklı oluşabilecek olumsuz etkileri azaltmaya yardımcı olur.

Kolay Saklanabilen Model

Urevo U1 Walkingpad yürüyüş bandı, yürüyüş bantları ile ilgili en büyük sorunlardan biri olan saklama problemini de ortadan kaldırır. Sadece 10,7 cm derinliğindeki ince yapısıyla bir yatak ya da kanepenin altına rahatlıkla sığabilen ürün, boş bir duvar yanında yer kaplamadan da saklanabilir.

Özellikler

  • Nominal güç: 560 W
  • Nominal gerilim: 220 V – 50 Hz
  • Desteklenen en yüksek yük miktarı: 90 kg
  • Bant alanı ölçüleri: 120 x 42 cm (Uzunluk X Genişlik)
  • Ağırlık: 25 kg
  • Renk: Siyah
  • Çalışma tipi: Elektrikli
  • Hız aralığı: 0,8 – 6,0 km/s
  • Bant alanı boyutları: 148,5 x 55,2 x 10,7 cm (Uzunluk X Genişlik X Derinlik)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UREVO U1 WALKİNGPAD
Üretim Yeri
Çin
En Yüksek Hız
6 KM/S
Taşıma Kapasitesi
90 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
42X120 CM
En Düşük Hız
0.8 KM/S
Katlanabilme Özelliği
YOK
Ekran Panel Tipi
LED
Çocuk Kilidi
VAR
Gösterge Paneli
VAR
Ağırlık (gr)
25 KG
Usb Giriş Tipi
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
5,0
2 kere puanlandı