Asobu Kahve Çay Demleme ve Saklama Termosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Asobu ile Soğuk Demleme Keyfini Yaşayın

Sıcak ve soğuk demleme özelliklerini bir arada sunan Asobu termos ile demleme keyfini ikiye katlayın. Yeni nesil soğuk demleme sayesinde her yerde buzlu kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

İster Çay İster Kahve Demleyin

Hem çay hem de kahve demleme imkanı sunan filtre yapısı sayesinde dilediğiniz yerde dilediğiniz içeceği tüketmenin tadına varabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Gövde

18/8 paslanmaz çelik ağ ile donatılmış gövde yapısı, termosunuzu uzun yıllar kullanabilmenize imkan verir. Nem ve kötü hava koşullarından etkilenmeyen paslanmaz çelik, kamp ortamlarında daha rahat bir temizlik imkanı da sunar.

BPA İçermeyen Kırılmaz Tritan Malzeme

İç malzeme yapısında kullanılan Tritan, %100 BPA içermeyen özelliği ile sağlıklı bir kullanım sağlar. Ayrıca sağlamlığı ile dikkat çeken Tritan malzeme, termosun kırılmaz bir özelliğe kavuşmasına da destek olur.

Cold Brew Kupa Tasarımı Avantajları

Cold Brew kupa tasarımı kullanım avantajları sunar. Asobu termos kullananlar tarafından beğenilen vakumlu ve vidalı kupa, sızdırma yapmaz ve termos içerisindeki içeceğin daha uzun süre sıcak ya da soğuk kalmasını sağlar.

Geniş Kapasite ile Daha Fazla Hazır Porsiyon

900 ml hazır içecek kapasitesine sahip termos kupası, tek seferde 6 porsiyona kadar çay ya da kahve hazırlayabilmenize olanak verir.

Uzun Süre Soğuk ya da Sıcak İçeçekler

Asobu Cold Brew KB900 12 saate kadar sıcak ve 24 saate kadar soğuk içeçek sunar. Hava almayan kupa teknolojisi, içeriğindeki ürünlerin özelliğini korumasına yardımcı olur.

Sade ve Hoş Tasarım

Termos tasarımı sade ve hoş yapısı ile beğeni kazanır. Ürünün tasarımında ön plana çıkan sadelik, kullanım pratikliği anlamında da kendini gösterir.

Özellikler

  • Model: Asobu KB900
  • Demleme: Soğuk-Sıcak
  • Kapasite: 900 ml
  • Gövde: 18/8 Paslanmaz Çelik, Tritan
  • Kupa Kapak: Bakır Vidalı
  • Soğuk Kalma Süresi: 24 saat
  • Sıcak Kalma Süresi: 12 saat
  • Boyutlar: 10x5x7 cm
  • Ağırlık: 500 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.