Asobu Orb İzoleli Su Şişesi 0,42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Zarif ve Eğlenceli Tasarım

Sade tasarımı ve modunuzu yükseltecek rengi ile göz dolduran Asobu Orb izoleli su şişesi, soğuk ve sıcak içeceklerinizi yanınızda şık bir şekilde taşımanızı sağlar.

Bardak Fonksiyonlu Sızdırmaz Kapak

Aynı zamanda bardak olarak da kullanabileceğiniz kapak, özel vidalı ve vakumlu tasarımı sayesinde termos içindeki içeceklerin dışarı sızmasını önler. Bu sayede Asobu Orb izoleli su şişesini çantanızda yatay konumda taşıyabilirsiniz.

Elde Yıkamaya Uygun Tasarım

Kullanım sonunda ılık su ile elde yıkayabileceğiniz Asobu Orb izoleli su şişesi, her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Kıvrımsız iç yüzeyi ise hem kolay temizleme avantajı sağlar hem de bakteri oluşumuna izin vermez.

İçeceklerin Isısını Koruyan Yalıtım

Çift katmanlı özel yalıtımı sayesinde sıcak içeceklerin ısısını 12 saate, soğuk içeceklerin ısısını ise 24 saate kadar muhafaza edebilir. Böylece soğuk kış günlerinde sıcak içecekler, sıcak yaz günlerinde ise soğuk içecekler taşıyabilirsiniz.İdeal Miktarda İçecek Alan Kapasite

420 ml kapasiteye sahip olduğu için kendiniz için yeterli miktarda çay, kahve, meyve suyu, detoks suyu, bitki çayı gibi pek çok içeceği yanınızda taşımanızı sağlar.

Konforlu Kullanım için Geniş Ağız

Geniş ağzı sayesinde içeceklerinizi net bir şekilde görebilir, buz ekleyebilir, günün sonunda ise rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Minimal Tasarım

Kompakt tasarımı ve ideal ölçüleri ile elinizde, çantanızda hatta laptop çantanızda dahi kolaylıkla taşıyabilir, dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Konforlu Tutuş Sağlayan Yumuşak Dış Kaplama

İç yüzeyinde paslanmaz çelik malzeme kullanılan Asobu Orb izoleli su şişesinin dış yüzeyi ise tutuş konforu sağlaması için yüzde 100 oranında BPA içermeyen yumuşak bir malzeme ile kaplıdır. Ayrıca şişenin ergonomik şekli, kolay bir kavrama sağlayarak elinizden düşürmenizi önler.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 420ml (14oz)
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • Sıcak Tutma Süresi: 12 Saat
  • Soğuk Tutma Süresi: 24 Saat
  • Ölçüler: 7,6cmx7,6cmx21cm
  • Dökülme Koruması: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.