Esbit 0,75L Paslanmaz Çelik Yemek Termosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Paslanmaz Çelik Yemek Termosu ile Sağlıklı Yiyecekler

18/8 BPA paslanmaz çelikten üretilmiş çift cidarlı gövdesiyle yemeklerinizi zorlu koşullara karşı koruyan termos. Pratik kullanım ve ergonomik dizayn.

Kamp ve Pikniklerde Yemek İhtiyacını Karşılar

Outdoor etkinliklerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz çelik termos ile gün içerisinde gıda tüketiminizi doğrudan karşılayın.

Zorlu Koşullara Karşı Dayanıklı

Hava değişimlerine karşı ortalama 6 ile 25 saat arasında değişen sürede gıdalarınızı aynı sıcaklıkta tutan yalıtım ve kullanım kolaylığı. Spor ve antrenmanlarda gıda ihtiyacınızı karşılayan çok amaçlı tasarım.

25 Saat Boyunca Isı Koruma

40 dereceyi ortalama 25 saat boyunca aynı ısıda tutan, 70 derecelik gıdaların ise 6 saat boyunca sıcaklığını koruyan çelik termos, her ailenin ihtiyacı.

Kolay Temizleme ve Pratik Kullanım

Boşaltma ve temizleme için geniş ağız yapısı ile dikkat çeken ürün, kolay doldurulabilir ve kısa sürede içerisinde gıdaların saklanma sürecini hızlandırabilir.

Çok Amaçlı Kapak Dizaynı

Kase ve tabak olarak kullanılabilen kapağı ile birden fazla gıda gereci ihtiyacını karşılayan termosla yiyeceklerinizin ısısını aynı seviyede tutabilirsiniz.

Yüksek Isı Korumalı Yalıtımı

Kamp ve tatil sürecini verimli geçirmenizi sağlayan yüksek ısı tutma performansı ile çelik termosu gündelik yaşamınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

%100 Gıda Sızdırmazlık Özelliği

Gıdaların kap içerisinden sızmasını engelleyen dayanıklı gövdesi, basınç tahliyeli kapağı ve silikon kavrama kılıfı ile Esbit paslanmaz çelik yemek termosu, gittiğiniz her yerde yanınızda.

Özellikler

  • Ağırlık : 548 g
  • Boyut : 16.5 x 10.9
  • Kapasite : 0.75 lt
  • Kase ve tabak olarak kullanılabilen kapak
  • Silikon kavrama kılıfı
  • Paslanmaz çelik çift cidarlı gövde
  • %100 sızdırmazlık
  • 6 ile 25 saat arasında değişen ısı koruma

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.