Esbit Pictor 0,75L Paslanmaz Çelik İzoleli Termos

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sağlam Materyalden Tasarlanmış Gövde

Çift cidarlı gövdeye sahip ve paslanmaz çelik materyal üretimi olan model, zor koşullara dayanıklılık için tasarlandı. Sağlam bir gövdesi bulunan ürün uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Yüksek Kapasiteli Isı Tutabilme Performansı

Yüksek kapasiteli bir ısı tutabilme performansına sahip termosun yalıtım gücü de oldukça yüksek. 98 derecelik ısı dolum özelliği bulunan ürün 80 derecede 6 saat yalıtım sağlıyor. Yüksek yalıtım gücüne sahip termos, 65 derecede 12 saat saklanabilme, 50 derecede 25 saat saklanabilme imkânı sunuyor.

Kolay Kullanıma Sahip Standart Ağız Yapısı

Ergonomik kullanım sunan ürünün standart boyutlardaki ağız yapısı ile termos içindeki sıvı kolay bir şekilde doldurabiliyor ve boşaltılabiliyor.

Pictor ve Sculptor Modelleri ile Uyumlu Kapak

Modelin sızdırmazlık özelliği sağlayan halka şeklindeki kapağı tüm Pictor ve Sculptor modellerine uyum gösteriyor. 0.75 litrelik yüksek kapasiteye sahip termosun kapağı güvenli bir kullanım sunuyor.

Tasarımda Fitalat İçermeyen Kaliteli Materyal Kullanımı

Yüksek kaliteye sahip malzemeden üretilmiş ürünün üretiminde fitalat içermeyen kaliteli toz boya kullanılıyor. Termosun fitalat içermemesi güvenli ve sağlıklı özellik göstermesini sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 0.75 litre
  •  Boyut: 27 cm x 7.9 cm
  • Ağırlık: 393 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.