Esbit Sculptor 0,75L Paslanmaz Çelik Spor Matara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kaliteli İç Yalıtım ile Yüksek Isı Tutma Performansı

İçeceklerinizi uzun süre aynı sıcaklık seviyesinde tutan çelik spor matara ile sıvı ihtiyacınızı karşılayın.

Sosyal Aktivitelerinize Renk Katan Dış Dizayn

Arkadaşlarınızla piknik, kamp ve tatil gibi aktivitelerde kullanılabileceğiniz ürün, renkli dış dizaynı ve şık görünümü ile daima yanınızda.

İçeceklerinizin Isısını Koruyan Paslanmaz Çelik Gövde

Çelik gövdesiyle zorlu koşullara karşı dayanıklı spor matara, içeceklerinizi uzun süre aynı ısıda tutar, sosyal aktivitelerinize keyif katar.

Fitalat İçermeyen Yüksek Kaliteli Toz Boya

Sağlıklı içecek tüketimini mümkün kılan fitalat içermeyen yüksek kaliteli toz boyası üretilen paslanmaz çelik spor matarayı tüm etkinliklerinizde çantanızda taşıyabilirsiniz.

0.75 Litre Kapasitesi ve Şık Tasarım

182 gram ağırlığında, 0.75 litre kapasiteli spor matara, outdoor etkinliklerinizde, antrenman ve yürüyüşlerinizde kahve, su, çay vb. ihtiyacınızı karşılar.

Günlük Kullanıma Uygun Spor Matara

44 mm’lik içme açıklığı ile pratik bir kullanıma sahip olan paslanmaz çelik spor matarayla yürüyüşlerinizi keyifli hale getirin.

Uzun Ömürlü Su Sızdırmaz Çelik Matara

Çelik gövdesiyle paslanmaya ve zorlu koşullara karşı dayanıklı spor matara, içeceklerinizi güvenle muhafaza eder.


Kamp ve Pikniklerde Pratik Kullanım

Sosyal yaşam aktivitelerinizde içecek ihtiyacınızı karşılamak için kullanabileceğiniz paslanmaz çelik spor matara, tasarımı, hafifliği ve tüm Pictor & Sculptor modelleriyle uyumlu değiştirebilir kapağıyla ergonomik bir kamp ihtiyacı.

Özellikler

  • Boyut: 23.3x7.8 cm
  • Kapasite: 0.75 lt
  • Ağırlık: 182 g
  • İçme açıklığı: 44 mm
  • %100 sızdırmazlık garantili

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.