Klean Kanteen Classic Loop Shale Çelik Matara 1,18 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Klean Kanteen Classic Loop Shale Çelik Matara 1,18 L

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ultra Geniş Kapasite Avantajı

1182 ml’lik geniş kapasitesi ile piknik, kamp, balıkçılık, doğa yürüyüşleri gibi outdoor aktivitelerinde yeteri kadar içeceği yanınızda taşıma avantajı sağlar.

Konfor ve Sessizlik Sağlayan Loop Cap Kapak Tasarımı

Tamamen sessiz bir içiş vadeden Loop Cap kapak tasarımı ayrıca yüksek akış hızı sağladığı için konforlu bir kullanım sağlar. Bu özel kapak sayesinde mataranızda bulunan içeceği kolaylıkla ve sessiz bir şekilde içebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Geniş Ağız

44 mm’lik ultra geniş ağız açıklığı sayesinde konforlu bir kullanım ve temizleme avantajı sunan Klean Kanteen Classic Loop Shale çelik mataranıza buz da doldurabilirsiniz.

Yüzde 100 Sızdırmaz Kapak Seçeneği

Klean Kanteen Classic Lop Shale çelik matara, Loop kapak ile birlikte gelirken dilerseniz yüzde 100 sızdırmaz özellikte olan Sport Cap ile de kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek aktivite içeren outdoor etkinliklerde sızdırmaz kapağı tercih edebilirsiniz.

İçeceklerin Tadını Koruyan Teknoloji

Electropolished iç yüzey hem kolay temizleme avantajı sunar hem de içeceklerin tadının değişmesini önler. Bu da uzun süreli kullanımlarda içeceklerin tadının ve kokusunun değişmesi sorununu ortadan kaldırır.

Buzdolabında Kullanım Ayrıcalığı

Paslanmaz çelikten üretilen iç haznesi ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen dış kaplaması sayesinde soğutucu veya buzdolabında kullanıma uygundur. Bu özellik sayesinde sıcak yaz günlerinde serin içecekleri mataranızda taşıyabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Yapı

Günlük kullanımın ardından ılık su ile elde veya bulaşık makinesinde yıkama avantajı sunar. Bu sayede mataranızı uzun süre hijyenik bir kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dayanıklı, Hafif ve Hijyenik Matara

BPA içermeyen polipropilen dış kaplama ve yüksek kaliteli tek cidarlı paslanmaz çelik iç hazne ile hem hijyenik hem de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Hafif yapısı ve ideal ölçüleri sayesinde mataranızı gün boyu yanınızda taşıyabilir, çantanızda muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hazne Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Dış Kaplama: BPA-Free Polipropilen
  • Ağız Açıklığı: 0,44 cm
  • Hacim: 1182 ml (40oz)
  • Ağırlık: 260,7 gr
  • Ölçüler: 9,26 cm(çap) x 27,6 cm (yükseklik)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLEAN KANTEEN CLASSİC LOOP SHALE ÇELİK MATARA 1,18 L
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLEAN KANTEEN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok