Nike Training Hypercharge Su Matarası 16 oz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nike Training Hypercharge 16 Oz Unisex Suluk

Anlık su ihtiyacına yönelik Nike Training Hyperchange suluk, hızlı akışa sahip olan suluk modelleri arasındadır.Sızıntıyı önleyecek şekilde tasarlanmıştır.Yarı saydam bir şekilde üretilmiştir.Nike suluk modellerinde daha çok yarı saydam olanlar tercih edilir. Çünkü sıvı takibini bu şekilde yapmak daha kolaydır. Ergonomik şişe tasarımı da sağlığı tehdit etmez. Aksine sağlığa dost ve standartlara uygun bir şekilde üretilmiştir. Kısacası aranılan tüm özelliklere sahiptir. Ergonomik şartlara göre tasarlanan su matarası, sızıntıya yer vermez ve kolay kullanılır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.