Contigo Ashland Chill Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dökülmez Sızdırmaz Çelik Tasarım

Contigo Ashland Chill termos bardak, paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Hem iç hem de dış katmanında çelik kullanılır. Dökülme ve sızdırmalara karşı %100 korumalıdır. Seyahatte ya da kampta içeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Tek Dokunuşla Açılan Ağızlık

Ashland çelik termos bardağın ağız bölümü tek dokunuşla kolayca açılır. Patentli AutoSpout teknolojisine sahip olan ürünü çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Açılmayı engelleyen özel bir kilit mekanizması da bulunur. Kullanmadığınız zamanlarda ağızlığı kapatarak kirlenmesine engel olabilirsiniz.

Sağlıklı ve Güvenilir Kapak

Ürünün kapak bölümü ve pipeti BPA içermeyen plastikten üretilir. Tamamen sağlıklı olan bu bölümler, sızdırmaya karşı da dirençlidir. Sıcak ya da soğuk her türlü içeceğinizi bu termos bardakla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Taşımayı Kolaylaştıran Klips Sistemi

Doğa yürüyüşüne çıktığınızda yanınızda sıcak ya da soğuk bir içecek olsun isteyebilirsiniz. İçeceğinizi doldurduğunuz termosu elinizde ya da çantanızda taşımanız Ashley Chill termos bardakla çok kolay! Ürünün taşıma halkasında yer alan güçlü klipsi, çantanızın kenarına ya da kıyafetlerinize tutturabilirsiniz.

 Koku Tutmayan Hijyenik Tasarımı ile Uzun Süreli Isı

Contigo  termos bardak koku ve leke tutmayan bir yapıya sahiptir. İçine doldurduğunuz hiçbir içeceğin kokusu termosun içine sinmez. Hem iç hem de dış yüzeyinde leke oluşumu görülmez.
Aynı zamanda Özel bir teknik ve kaliteli yalıtım malzemeleriyle üretilen Ashley Chill termos bardak, içeceklerinizin mevcut ısısını uzun süre korur. Böylelikle sıcak bir kahvenin hayalini kurduğunuzda çantanızda yer alan termostaki içeceği keyifle yudumlayabilirsiniz.

Özellikler

  •  Hacim: 0.59 lt
  •  Ölçüler: 7.3 x 25 cm
  •  Isı Koruma: 3 saat sıcak 10 saat soğuk
  •  Darbelere karşı dayanıklı
  •  Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun
  •  Ergonomik tasarım
  •  Tek elle açılıp kapanabilir kapak

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.