Contigo Ashland Su Matarası 0,72 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saydam Yapılı Tritan Gövde

Tritan cam en yakın hijyenik ve dayanıklı malzemelerden biridir. Contigo Ashland su matarası tritan malzemeden üretilir. BPA ya da kanserojen madde içermediği için içeceğinizi her zaman güvende ve taze tutar.

Pratik Açma Kapama İmkanı

Ashland su matarası, patentli  AUTOSPOUT mekanizması sayesinde %100 sızdırmazlık özelliği gösterir. En zorlu koşullarda bile dökülme ve sızdırma gibi durumlara dayanıklılık gösterir. Su şişenizi çantanızda, arabanızda ya da motorunuzda güvenle taşıyabilirsiniz.

Ergonomik Kapak Tasarımı

Ashland su şişesi, ergonomik bir kapak tasarımına sahiptir. Tek dokunuşla kolayca açılan emzikli bir ağızlığı bulunur. Aynı zamanda yumuşak yapılı tutma sapı sayesinde kolay taşıma imkanı tanır. 

Kokuya ve Darbelere Karşı Dayanıklı

Özel iç ve dış tasarımı sayesinde koku ve leke tutmayan bir yapısı vardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen kapağı, hijyenik bir kullanım imkanı verir.

Sıcaklık Koruma Sistemi

Contigo Ashland su matarası ile içeceklerinizi uzun süre sıcak ya da soğuk olarak saklayabilirsiniz.Böylelikle sıcak bir kahve içmek istediğinizde ya da soğuk suya ihtiyacınız olduğunda mataranızdan çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Klipsli Kapak Yapısı

Kapağında bulunan klipsi sayesinde çantanıza ya da kıyafetlerinizi kenarına asarak da taşıyabilirsiniz. Böylelikle bu özelliği, doğa yürüyüşlerinde işinizi kolaylaştırabilir.

En Zorlu Koşullara Dayanıklı

Contigo Ashland su matarası, darbelere karşı dayanıklılığı ile en zorlu koşullarda bile güvenle kullanılabilir.

Tek Elle Kullanım İmkanı

Ashland su şişesini tek elle kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde araç sürerken bile susuzluğunuzu kolayca giderebilirsiniz.

 Özellikler

  • Kapasite: 0.72 lt
  • Ölçüler: 7.5 x 10 x 26.5 cm
  • AutoSeal ve AutoSpout Teknolojisi
  • Bask Kilitle Kapak Sistemi
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.