Nike Training Hypercharge 24 oz N.000.3184.650.24 Su Matarası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nike Training Hypercharge Unisex Matara

Nike Training Hypercharge su matarası, unisex kullanım için tasarlanan Nike logolu yapısı ile tüm sporcuların antrenman, egzersiz, yarışma sırasında su tüketimini çok daha pratik bir hâle getiriyor. 

Geniş Su Haznesi

Nike Training Hypercharge su matarası, 700 ml’lik bir iç hacme sahiptir. Bu sayede uzun süren yarışmalar ve antrenmanlar sırasında su ihtiyacınızı yeterince gidermeniz için geniş bir su haznesi sunuyor. 

Termal Fonksiyon

Termal özelliğe sahip olan Nike Training Hypercharge su matarası hem sıcak hem soğuk içeceklerin muhafaza edilmesi için kullanılabiliyor. Sporculara, bu sayede dört mevsim ideal şekilde matara kullanımı vadediyor. 

Kaliteli ve Gıdaya Uygun Materyal

Gıda ile temas etmeye uygun üretilen Nike Training Hypercharge su matarası, BPA (zararlı madde) içermeyen materyalleri sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Kaliteli iç ve dış materyalleriyle de suyun lezzetini değiştirmeden muhafaza ediyor, aynı zamanda bakteri oluşumunu da önlüyor. 

Sızdırmaz Puf Valf Ağız

Nike Training Hypercharge su matarası, sızdırmayan özelliğe sahip puf valf ağız sayesinde en hareketli anlarda bile sıvının muhafaza edilmesini sağlıyor. Ayrıca puf valf ağız, su ihtiyacı için hızlı bir akış sağlayarak pratik ve konforlu tüketim için olanak sunuyor. 

Genel Özellikler

  • Ürün Kodu: N.000.3184.025.24
  • Ürün Tipi: Su Matarası
  • Model: Training Hypercharge
  • Kullanıcı Tipi: Unisex
  • Matara Hacim: 24 oz (700 ml)
  • Ağız Yapısı: Sızdırmaz Puf Valf
  • Materyal: BPA İçermez. Gıda ile Temasa Uygun.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.