Piranha 3385 1 Priz 3 USB Girişli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dayanıklı ve İşlevsel

Yüksek standartlar ile üretilen 3 USB girişli priz, gerçek alaşım ile yüksek güvenlik sertifikalarına sahiptir. Tak-çıkar özelliğine sahip priz, yüksek ısıya dayanıklı bir gövde ile üretilmiştir. Aynı zamanda otomatik cihaz tanıma sistemine sahip ürün, cihazların gereksinimine göre akımı kontrol eder. Ani ısı artışları ve kısa devre gibi durumlara özel termal akım koruması sayesinde kendini kapatarak en güvenli kullanımı sunar.

Teknik Özellikler

  • Priz Sayısı: 1
  • Usb Sayısı: 3 (Max 2.1A)
  • Koruma Tipi: Termal-Kısa Devre
  • Kontrol: LED İndikatörlü Güç Anahtarları

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.