Piranha 3398 8 Priz 3 USB Girişli 2 Metre

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Kullanım

Aç-kapa anahtar ve 8 adet priz ile tasarlanan ürün, pek çok cihazınız için eş zamanlı olarak çalışma özelliğine sahiptir. Hem aile bireylerinin hem de evinize gelen misafirlerin cihazlarını şarj etmek için kullanabileceğiniz akım korumalı priz, akıllı telefon tanımlama özelliği ile son teknoloji ürünüdür. 16 A 4000 Watt gücündeki cihaz, 3 adet USB girişi ile fark yaratır. Üstün özelliklere sahip 8 girişli USB priz; gerçek bakır iletken, termal akım koruması, yüksek ısıya karşı koruma ve kısa devre korumasına sahip materyallerden oluşturulmuştur.

Teknik Özellikler

  • Priz Sayısı: 8
  • USB Sayısı: 3 (Max 2.1A)
  • Kablo Uzunluğu: 2 Metre
  • Koruma Tipi: Termal-Kısa Devre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.