6300 Valorant Points

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Valorant Points ile Oyun Deneyiminizi Zenginleştirin

6300 Valorant Points değerindeki dijital oyun pini sayesinde dünyayı kasıp kavuran birinci şahıs nişancı oyunu Valorant’ta yer alan pek çok içeriği kolayca satın alabilirsiniz. Bu içerikler arasında ajanlar, silah kaplamaları ve çok daha fazlasını bulabilir, sevdiğiniz karakterleri ve silah görünümlerini satın alarak oyun zevkinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Üstelik dilerseniz 6300 Valorant Points dijital oyun pin ürününü arkadaşlarınıza hediye ederek onların da daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamasına yardımcı olabilirsiniz. Valorant Points bakiyenizi kullanmak için hesabınıza bağlanmanız ve özel kodu girmeniz yeterlidir.

Nasıl Aktif Edilir?

İlk olarak Riot Games hesabına giriş yapın. Valorant mağazasında yer alan “Valorant Points” butonuna tıklayın. Açılan sayfada ödeme yönteminizi “Riot PIN ve Kodlar” olarak seçin. Kodunuzu kutucuğa girdikten sonra “Gönder” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.