beIN Connect Aylık Süper Lig Paketi - 3 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Süper Lig Maçlarını 1 Ay Boyunca Kesintisiz İzleme Paketi

Aylık Süper Lig paketi ile Süper Lig sezonunun tüm maçlarını 30 gün boyunca web, cep ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Paketi kullanmak için satın alma işlemini tamamlandıktan sonra BeIN Sports sayfasına giriş yapmanız gereklidir. Kupon kodunu, ilgili platformdaki sayfada yer alan “KUPON KODU” alanına tıklayarak paketinizle birlikte size gönderilmiş olan kod ile birlikte aktif edebilirsiniz. Aylık paket şifreleri tek kullanımlık olup TFF 1. Lig karşılaşmaları ve BeIN Sports müsabakalarında geçerlidir.

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Uygulama Adı
beIN Connect

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.