beIN Connect Aylık Süper Lig Paketi - 4 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Süper Lig Paketi ile En Heyecanlı Maçları Her Yerde İzleme Ayrıcalığı!

1 ay boyunca geçerli Süper Lig paketi ile BeIN Sports kanallarını, ulusal kanalları taahhüt ve kurulum olmaksızın kolay üyelikle izlemeniz mümkün. Kodu satın aldıktan sonra BeIN Sports sayfasına giriş yapmalı ve ilgili alanda yer alan kod kısmına tanımlamalısınız. Web, tablet, cep, Smart ve Apple TV’de geçerli olan “Aylık Süper Lig” paketi kodu  ile sezonun en iddialı maçlarını 4 farklı platformda izleyerek maç heyecanına ortak olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Uygulama Adı
beIN Connect

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.