League of Legends 805 RP

Henüz yorum yok Yorum Yaz

League of Legends 805 RP

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

LoL Deneyiminizi Artırın

League of Legends RP ile oyun içi mağazadan takviye, kostüm ve şampiyon gibi oyun deneyiminize katkı sağlayacak faydalar satın alabilirsiniz. League of Legends 805 RP ile “Küçük Şövalye Amumu, Soyguncu Twitch, Kazanova Ezreal, Gardiyan Karma” ve daha birçok kostüme sahip olabilirsiniz. Cho’Gath, Jax, Anivia, Corki, Karthus, Katarina, Evelynn gibi şampiyonların yanı sıra, çeşitli ganimetler edinebilirsiniz. Etkinlik küreleri, ek içerikler, totem görünümleri, günlük veya galibiyet XP takviyesine sahip olabilirsiniz. 805 Riot Points ile çok daha zengin ve özel bir LoL serüvenine atılabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Riot Points kodlarını kullanabilmek için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Mağaza” ve ardından “RP satın al” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkan soldaki seçeneklerden “RIOT PIN ve Kodlar” seçeneğini işaretlemelisiniz. Satın almış olduğunuz Riot Points (RP) kodunu girip “Submit” butonuna tıkladıktan sonra kodunuz hesabınıza tanımlı hale gelecektir.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEAGUE OF LEGENDS 840 RP
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

League of Legends 805 RP Kodu Fiyatı | Satın Al & Oyna

League of Legends oyunu içinde satın alımlarda kullanılan sanal para birimi olan RP ile ekstra ekipmana sahip olun. Bu ekipmanlar için indirimli League of Legends 805 RP fiyatları sunan Turkcell Pasaj ile daha büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Uygun aralıklara sahip fiyatlar bütçenize destek olarak daha fazlasını elde etmenizi oldukça kolaylaştırır.

League of Legends 805 RP satın alma avantajları ile ormanda sağlayacağınız üstünlüğün ilk adımlarını atabilirsiniz. Cephanenize profesyonel ve kurtarıcı ekipmanlar ekleyerek strateijiniz ile oyunun gidişatını değiştirebilirsiniz. LoL Riot Point (RP) ile ilave güçlere daha hızlı sahip olun!

League of Legends 805 RP ile Neler Alınır?

Çok oyunculu, çevrim içi oynanan ve dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu olan League of Legends ile liderlik farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Şampiyonları daha iyi yönetmek ve özgün ilavelere daha kolay sahip olmak için takviyeler edinebilirsiniz. League of Legends 805 RP ile neler alınır, detaylı liste için aşağıya göz atabilirsiniz.

  • Kostümler
  • Şampiyonlar
  • Ganimet
  • İfadeler ve Takviyeler

Destansı bir savaş mücadelesinde takımınıza destek olabilecek çeşitli kostüm ve şampiyon gibi içeriklere bu Riot Point değeri ile sahip olabilir. Minik Efsane ve Simgesi, Etkinlik Küreleri gibi ürünler alarak galibiyete çok daha donanımlı şekilde yürüyebilirsiniz. Ayrıca Totem Görünümleri, farklı Galibiyet XP Takviyeleri gibi ekstra içeriklerin sunacağı faydalara da sahip olabilirsiniz.

LoL 805 RP ile Hangi Kostüm ve Şampiyon Alınır?

League of Legends oyun içi mağazasında üstünlük sunan sayısız takviye bulunur. Her takviye, kostüm veya diğer materyaller; farklı RP değerine sahiptir. Bu sebeple gerek duyulan ekipmanlar için League of Legends 6450 RP veya 400 RP gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. League of Legends 805 RP ile satın alabileceğiniz bazı kostümler ve şampiyonlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Oyuncakton, Kazanova Ezreal, Küçük Şövalye Amumu, Gardiyan Sivir, Soyguncu Twitch, Gardiyan Karma, Ruh Çiçeği Thresh gibi kostümleri alabilirsiniz. Şampiyon olarak ise Kassadin, Cho'Gath, Anivia, Corki, Gangplank, Akali, Blitzcrank, Dr. Mundo, Galio, Garen, Kayle ve belli zamanlarda indirime giren isimlere sahip olabilirsiniz.

League of Legends 805 RP Şifre Gönderimi

Turkcell Pasaj, indirim fırsatları ile gamer’lar ve oyun sever herkes için farklı dijital ürün kodları sunar. 805 Riot Point’e ilaveten League of Legends 3620 RP, 1770 RP gibi birçok ürün aralığı bulunur. Dijital ürün kodları ile oyun deneyiminizi, hızlı bir şekilde zenginleştirebilmeniz için SMS ile anında gönderim hizmeti sağlar. Bu hizmet sayesinde League of Legends 805 RP için ödemenizi tamamladığınızda Turkcell Pasaj güvencesi ile şifreniz sizlere iletilir.

League of Legends 805 RP Nasıl Aktif Edilir?

League of Legends 805 RP değerini, tanımlamak istediğiniz hesaba giriş yaparak oldukça kısa bir süre sonra mağaza içinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ürün kodunuzu, hesabınıza tanımlamak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • League of Legends sistemi içinden hesabınıza giriş yapın.
  • Girişin ardından “Mağaza” bölümüne tıklayın.
  • Bu ekran üzerinden “RP satın al” seçeneğine basın.
  • Ekranın sol bölümünde yer alan “RIOT PIN ve Kodlar” butonunu seçin.
  • Turkcell Pasaj üzerinden satın aldığınız League of Legends 805 RP kodunu, ilgili alana girin.
  • “Submit” seçeneğine tıklayın. Bu işlemden sonra Riot Point, hesabınıza tanımlanacaktır.

League of Legends 805 RP ve birçok RP değeri ile LoL dünyasına daha avantajlı seçeneklerle katılmak ve serüveninizde daha hızlı ilerlemek için Turkcell Pasaj dijital ürün kodları koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla