League of Legends 805 RP

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

LoL Deneyiminizi Artırın

League of Legends RP ile oyun içi mağazadan takviye, kostüm ve şampiyon gibi oyun deneyiminize katkı sağlayacak faydalar satın alabilirsiniz. League of Legends 805 RP ile “Küçük Şövalye Amumu, Soyguncu Twitch, Kazanova Ezreal, Gardiyan Karma” ve daha birçok kostüme sahip olabilirsiniz. Cho’Gath, Jax, Anivia, Corki, Karthus, Katarina, Evelynn gibi şampiyonların yanı sıra, çeşitli ganimetler edinebilirsiniz. Etkinlik küreleri, ek içerikler, totem görünümleri, günlük veya galibiyet XP takviyesine sahip olabilirsiniz. 805 Riot Points ile çok daha zengin ve özel bir LoL serüvenine atılabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Riot Points kodlarını kullanabilmek için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Mağaza” ve ardından “RP satın al” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkan soldaki seçeneklerden “RIOT PIN ve Kodlar” seçeneğini işaretlemelisiniz. Satın almış olduğunuz Riot Points (RP) kodunu girip “Submit” butonuna tıkladıktan sonra kodunuz hesabınıza tanımlı hale gelecektir.


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.