Kodak Fotoğraf Kağıdı 230 gr 15X21 cm 100 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodak Fotoğraf Kâğıdı

Parlak ve üstün kaliteye sahip 100 adet fotoğraf kâğıdının her birine fotoğraflarınızı basarak onları ömür boyu saklayabilirsiniz. Kâğıtların dayanıklı dokusu sayesinde fotoğraflarınızı, normalden çok daha uzun süre ve deforme olmaksızın korunmasını sağlayabilirsiniz.A5 Kâğıt Boyutu ile Muhteşem Baskılar

15 x 21 cm’lik A5 boyutunda kâğıtlar ile fotoğraflarınızı, albümlerinize rahatlıkla yerleştirebilir veya evinizin bir köşesine, panoya konumlandırmayı da tercih edebilirsiniz.

Optimum Kaliteli ve Dayanıklı Doku

230 gram fotoğraf kâğıdı içeriği sayesinde baskıya dair hem gereksinimleri hem de güvenirliği karşılar. Kâğıtların ağırlığı ve dayanıklı dokusu, uzun süre üstün kalitesini korumasına yardımcı olur.

Minimum Deformasyon ile Uzun Ömür

300 mikron kâğıt kalınlığı ile yırtılma, katlanma gibi deformasyonlara karşı uzun yıllar boyunca güvenilir bir dayanıklılık gösterir. Bu sayede fotoğraflarınız, her zaman ilk günkü kalitesini başarıyla korur.

Instant Dry (Hızlı Kuruma) Teknolojisi

Hızlı kuruma teknolojisi sayesinde fotoğraflarınızın baskısını aldıktan kısa bir süre sonra mürekkep hızlıca kurumaya başlar, böylece fotoğrafların renk ve kalite kaybı olmadan saklanmasını mümkün kılar.

İnkjet (Mürekkep Püskürtmeli) Yazıcılar ile Uyumlu

Tüm Inkjet yazıcı modelleri ile tamamen uyumludur. Yazıcınızın kâğıt tepsisine, Kodak fotoğraf kâğıdını yerleştirin ve profesyonel baskılar elde edin.

Akıllı Cihazlarınızdan Evinizin En Sevilen Köşesine

Akıllı telefon, tablet veya dijital kameralar ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları, bir bilgisayara kopyalayarak fotoğraflarınızın baskısını alabilir ve evinizin her köşesini anılarınız ile süsleyebilirsiniz.

230 gr Ağırlık

230 gramlık ağırlığı ile mürekkeplerin kağıt arkasına geçmesini engeller. Bu sayede fotoğraflarınızın baskı kalitesi olduğundan çok daha iyi görünür.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ürün Tipi: Fotoğraf Kâğıdı
  • İçerik Adedi: 100
  • Kâğıt Boyutu: 15x21 (A5 Boyutu)
  • Miktar: 230 gr
  • Kâğıt Kalınlığı: 300 Mikron
  • Teknoloji: Instant Dry (Hızlı Kuruma)
  • Arka Yüz Tasarımı: Kodak Photo Paper Logosu
  • Uyumluluk: Tüm Inkjet Yazıcılar (Mürekkep Püskürtmeli)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
230GR 15X21-100 AD.FOTOĞRAF KAĞIDI
Üretim Yeri
ABD
Uyumlu Model 1
YOK
Uyumlu Model 2
YOK
Uyumlu Model 3
YOK
Diğer Uyumlu Modeller
YOK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok