Dji Ronin-SC PRO Combo Gimbal Stabilizer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hafif Tasarım, Üstün Dengeleme

Dji Ronin-SC PRO Combo Gimbal Stabilizer, hafif tasarımı ve üstün dengeleme kabiliyetiyle dikkat çeker. Aynasız kameralara yönelik üç eksenli bir dengeleyici olan ürün, zahmetsizce profesyonel görüntüler oluşturmanızı sağlar. Model eğlence ve medya sektörü profesyonellerinin ilk tercihleri arasında yer alır.

Sınırları Ortadan Kaldırın

Film yapımcıları ve içerik yaratıcıları için benzersiz fırsatlar sunan Dji Ronin-SC PRO, sınırları ortadan kaldırmanıza yardım eder. Magnezyum ve alüminyum kullanılarak üretilen ürün, yüksek mukavemet ortaya koyan materyaller ile üstün performansın kapısını aralar. Ayrıca Ronin-SC dar alanlarda bile rahatlıkla rahatlıkla paketlenebilir.

Geniş Kamera ve Lens Yelpazesi

PRO Combo Gimbal Stabilizer, geniş kamera ve lens yelpazesiyle teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır. Sinematik ve sanatsal çekimleriniz için biçilmiş kaftan niteliğindeki gimbal, taşıma yükü standardı açısından da titizlikle test edilir. Obtüratör ve odak için sezgisel kontrol olanağı vadeden model, işinizi bir hayli kolaylaştırır. 

Yüksek Dinamik Kararlılık

Aksiyon sahnelerinde ihtiyaç duyduğunuz sabitleyici kararlılığını sizinle paylaşan Dji Ronin-SC PRO Combo Gimbal Stabilizer fiyat performans anlamında son derece başarılı bir üründür. Söz konusu sahnelerde kullanabileceğiniz spor modu, denge unsurunun verimliliğini sürdürürken tüm eksenlerin hassasiyetini yukarı çeker. Gimbal’ı takip sahnelerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

ActiveTrack 3,0 ile Tanışın

ActiveTrack 3,0, PRO Combo Gimbal Stabilizer özellikleri arasında ön plana çıkar. Kameranın üzerinde yerleştirilen bir akıllı telefon aracılığıyla devreye giren uygulama, pürüzsüz ve net yalpalama hareketi elde etmeyi daha kolay hâle getirir. Ürün sinematik bakış açınıza uygun çekimler yapmanız için daima yanınızda yer alır.

Mobil Üzerinden Gimbal Kontrolü

Dji Ronin-SC ile gelen paket programlardan biri olan Force Mobile, akıllı telefonlar üzerinden düşük gecikme süresi ile gimbal’ın kontrol edilmesini sağlar. Mobil uygulama aracılığıyla da içgüdüsel ve akıcı çekim süreci yaşamanız mümkün hâle gelir.

Güvenlik Özellikleri Ön Planda

Modelin her bir eksenindeki eksen kilitleme noktaları, daha hızlı depolama ve eksen dengeleme ortaya koyar. Öte yandan hızlı açma plakası da yeniden montaj yapmanız gereken durumlarda kameranın konumunu ezberlemeye yarayan bir konumlandırma bloğunu bünyesinde barındırır. Böylece nereye giderseniz gidin gimbal kolay kurulum olanağı sunar.

Eşsiz Panoramalar Oluşturun

Otomatik hareket kontrolü özelliği ile öne çıkan gimbal, benzersiz bir kalite ve çekim hassasiyetiyle panoramalar oluşturmanıza katkıda bulunur. Ayrıca gereksinim duyduğunuz kareyi olduğu gibi tekrar edebilmek için kamera hareketi yolu oluşturmanızı da mümkün kılan cihaz, deneysel çekim çalışmalarınızın da önünü açar. 

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 1,1 kg
 • Taşıma kapasitesi: 2,2 kg
 • Boyutlar: 200 x 200 x 75 mm
 • Maksimum pil ömrü: 11 saat
 • Batarya türü: 18650 LiPo
 • Batarya gücü: 17,64 Wh
 • Şarj süresi: 2,5 saat
 • Şarj sıcaklığı: 5°C-40°C
 • Bluetooth 5,0: Var
 • USB-C: Var
 • Mobil sistem gereksinimi: iOS 9 veya üzeri ve Android 5,0 veya üzeri
 • Çalışma akımı: 0,2 A
 • Çalışma frekansı: 2,4-2,48 GHz
 • Gimbal çalışma sıcaklığı: -20°C-45°C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.