i-Stone Aux Kablo 3.5 mm Jack 1 m Stn-501

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

i-Stone Aux Kablo ile Kesintisiz Müzik Keyfi

i-Stone markasının Aux kablosu, ses teknolojinizi genişletecek ve yüksek kaliteli ses sağlayacak 3.5 mm'lik küçük Jak konnektörleri ile donatılmıştır. Her iki ucunda da 3.5 mm Jak bulunan bağlantı kablosu, tam olarak 1 metredir. Bu konnektör, ses kabloları için en yaygın kullanılan standartlardan biridir. Kaliteli bir ses aktarımı sağlayan bu kablo, iki ses cihazını birbirine bağlamak için kullanılır. Örneğin, radyoyu bir MP3 çalar, telefon veya tablet ile bağlamak için idealdir. Klasik kulaklıkları, oynatıcıları, mikrofon veya hoparlör gibi ses aygıtlarının büyük çoğunluğunu birbirine direkt olarak bağlayabilir.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 m
  • Kablo Tipi: Aux
  • Boyut: 3.5 mm
  • Tür: Ses Kablosu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.