i-Stone STN-AX-01 Aux Kablo Mikrofonlu 3.5 mm Jack 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

i-Stone Mikrofonlu Aux Kablo 3.5 mm Jack 1 m STN-AX-01

Stabil ve sabit bir ses iletimi sağlayan Aux kablo, mikrofonu olmayan kulaklıklar için mikrofon ekleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ses çıkışı ve mikrofon girişi aynı olan cihazlarda kullanabileceğiniz ürün, birinci sınıf kalitedeki materyallerden üretilmiştir. Kopmalara ve yıpranmalara karşı ekstra dayanıklılık sergileyen mikrofonlu Aux kablo, 100 cm uzunluğunda oldukça pratik bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Kullanım: Aux Kablosu
  • Ürün Kalitesi: A+
  • Çıkış Jak Ölçüsü: 3,5 mm
  • Giriş Jak Ölçüsü: 3,5 mm
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.