Erufas 7.1 Taidun Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

7.1 Çevresel Ses Teknolojisi ile Gerçekçi Ses Oluşumu

Sanal çevresel ses olarak da bilinen surround ses teknolojisi sayesinde oyun sesleri 360 derecelik alanda gerçekleşiyormuş gibi aktarır. Bu sayede kullanıcı kendisini oyunun içindeymiş gibi hisseder.

Oyun ve Müzik Keyfini Artıracak Deep Bass Fonksiyonu

“Deep Bass” fonksiyonu sayesinde özellikle müzik dinletilerinde ileri seviye bir performans gösterir. Bu sayede en sevdiğiniz müzik parçalarını, daha önce hiç duymadığınız kadar detaylı olarak dinleyebilirsiniz.


HD Ses İletim Performansı ile Sinematik Seyir Deneyimi

Yeni nesil ses sürücüleri sayesinde sesi farklı katmanlar halinde ve tüm odayı saracak şekilde oluşturur. Özellikle film izlerken sinematik bir seyir sunan bu özellik sayesinde filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

RGB Aydınlatma Özelliği 

16 milyon renk tonunu kullanarak kişiselleştirilmiş aydınlatma olanağı sunan Erufas Taidun V1000 oyuncu kulaklığı, hazır aydınlatma modları ile de farklı ambiyanslar oluşturmanızı sağlar.

Ekstra Uzun Kablo ile Hareket Özgürlüğü

2.1 metre uzunluğundaki kablosu ile neredeyse kablosuz kulaklıklar kadar hareket özgürlüğü sağlar. Böylece oyun oynarken veya film izlerken, kablo kısıtlaması olmadan sadece konforunuza göre hareket edebilirsiniz.

Uzun Kullanıma Uygun Yumuşak Kulak Pedleri

Deri kaplamaya sahip olan ve uzun kullanımlarda dahi rahatsızlık hissine neden olmayan kulak pedleri ile dikkat çeker. Erufas Taidun V1000 oyuncu kulaklığını uzun oyun seansları için ideal hale getiren bu pedler, ekstra yumuşak olmasına rağmen kolay deforme olmayacak yapıdadır.

Yüksek Kaliteli Ses İletimi Sağlayan Mikrofon

Online oyunlarda kendi takımınız ile rahat, kesintisiz ve net olarak iletişim kurabilmenizi sağlayan dahili HD mikrofon, gürültüyü filtreleyerek sadece sesinizi aktarır.

Ayarlanabilir Esnek Kafa Bandı

Kullanıcıların birbirinden farklı olan kafa anatomilerine tam uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilen esnek kafa bandı sayesinde konforlu bir kullanım süreci vadeder. Bu sayede oyun oynarken veya film izlerken kulaklığınızın takılı olduğunu unutarak sadece yaptığınız işe odaklanırsınız.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2.1 Metre
  • Ses Çıkış Gücü: 108 dB
  • Kulak Pedleri: Deri
  • Surround Desteği: Var
  • Dahili Mikrofon: Var
  • RGB Aydınlatma: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.