SteelSeries Arctis 1 Wireless XboX (Series X) Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Evde Oynayın

Xbox ve PC için kayıpsız, olağanüstü düşük gecikmeli ses için, etkinliği kanıtlanmış SteelSeries 2.4 Ghz‘i sunar.

Yoldayken Oynayın           

Switch ya da Android telefonunuzda kompakt USB-C yazılım kilidini kullanarak, yoldayken de oyuncu seviyesindeki kablosuz ses kalitesinden taviz vermeyin.

Xbox Game Pass

Bir aylık bedava Xbox Game Pass Ultimate içerir. Enjoy Xbox Gold plus over 100 games on Xbox ve bilgisayarda Xbox Gold artı yüzden fazla oyunun tadını çıkarın.

Özgün Arctis Sesi

Her ayrıntıyı açığa çıkarmak için tasarlanan özgün Arctis sesini sunan Arctis 7 ile aynı yüksek performanslı kolon sürücülerini içerir


ClearCast Ayrılabilir Mikrofon

Discord sertifikalı mikrofon, üstün ses bastırma özelliği nedeniyle uçak gemisi güverte mürettebatı tarafından kullanılan mikrofonlarla aynı, çift yönlü tasarımı kullanır.

Çelik Takviyeli Baş Bandı

Tüm baş ölçülerine kolayca uyum sağlarken hafifliğini koruyan ve sağlam, çelik takviyeli baş bandıyla, dayanıklı olması için üretildi.

20+ Fazla Saat Pil Ömrü

Sınıfının en iyisi olan 20 saat pil ömrü sayesinde, bir daha asla evde ya da dışarıdayken pilinizin bitmesinden korkmanıza gerek kalmaz.

Kulaktan Kontrol

Doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan, kolay kullanılan kontroller sayesinde ses seviyesini rahatça ayarlayabilir ya da mikorofonu kapatıp açabilirsiniz.

Özellikler 

  • Kulaklık Frekans Tepkisi 20–20000 Hz
  • Kulaklık Hassasiyeti 98 dBSPL
  • Kulaklık Empedansı 32 Ohm
  • Kulaklık Toplam Armonik Bozulması < 3%
  • Kulaklık Ses Seviyesi Kontrolü 40 mm
  • Frekans Tepkisi 100–6500 Hz
  • Mesafe-Menzil 30ft / 9m
  • Pil Ömrü 20 saate kadar
  • Kayıpsız 2,4 Ghz


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.