SteelSeries Arctis 7 Wireless PS5 Edition Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

24 Saat Pil Ömrü                

Arctis 7P, tek bir şarjla tüm gün ve gece boyunca oynayabilmeniz için diğer kablosuz PlayStation kulaklıklardan 2 kat daha uzun süre, 24 saat kesintisiz kablosuz kullanım sunar.

Oyun İçin Kayıpsız 2,4 GHz         

PlayStation 5'te gecikmesiz bir oyun deneyimi yaşamanız için ultra düşük gecikmeli 2,4 Son GHz, kayıpsız, kablosuz bağlantıyla, yüksek hassasiyetli ses için tasarlandı. 

Hareket Halindeyken Oyun

Android veya nintendo Switch'inize kolayca bağlanmak için kullanışlı bir USB-C dongle ile hareket halindeyken aynı kalitede oyun sesini alın.

Tescilli Arctis Sesi

Favori yeni nesil oyunlarınızda size bir ses avantajı kazandırmak için zor fark edilen ama kritik sesleri vurgulayan, ödüllü ve çok satan Arctis 7'yle aynı yüksek kalite hoparlör sürücülerini kullanan Arctis 7P tescili Arctis akustik algısını yaratır.

Olağanüstü Çok Yönlülük

PlayStation, PC, Android ve Nintendo Switch arasında sorunsuz bir geçiş için kompakt USB-C dongle'la istediğiniz gibi oyun oynayın.ClearCast Gürültü Engelleyici Mikrofon

Geri çekilebilir Discord sertifikalı ClearCast mikrofon, uçak gemilerinin güverte mürettebatının kullandığı çift taraflı bir tasarım kullanır. Üstün bir gürültü engelleme özelliği sunar, böylece sesiniz net ve doğal çıkar.

Dayanıklılık İçin Yapıldı; Konfor İçin Tasarlandı

Benzersiz çelik kafa bandı, kullanım ömrü boyunca hafif ve dayanıklı kalır. Bu arada elastik kayak bandı, ağırlığınızı rahat bir şekilde dağıtarak ve basınç noktalarını ortadan kaldırarak, kafanızın tamamını kusursuz bir şekilde çevreler.

Kulaklık Üstü Kontroller

Ses seviyesini, mikrofonu ve (mikrofon izlemesi olarak da bilinen) atanmış yan sesler dahil daha fazlasını anında ayarlayın, böylece kulaklık setinize göre yönlendirilen mikrofon girişini kontrol edebilir ve kendi sesinizin ve çevrenizdeki seslerin ne kadarını duyacağınızı seçebilirsiniz..

Özellikler 

  • Neodim Sürücüleri 40 mm
  • Kulaklık Frekans Tepkisi 20–20000 Hz
  • Kulaklık Hassasiyeti 98 dBSPL
  • Kulaklık Empedansı 32 Ohm
  • Kulaklık Toplam Armonik Bozulması < 3%
  • Kulaklık Ses Seviyesi Kontrolü Kulak Üstü Kap
  • Mikrofon Frekans Tepkisi 100–6500 Hz
  • Mikrofon Deseni Çift Yönlü
  • Pil ömrü 24 saate kadar

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.