Logitech X-Speed 39.5x30.5 cm (Kutulu) Oyuncu Mousepad

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyunculara Özel Tasarımlı Mouse Pad

Bilgisayar oyunu oynamaktan keyif alan kişilerin kullanımına özel olarak tasarlanan bir üründür. Oyun sırasında hızlı hareket ederek rakiplerinizin önüne geçmenize destek olur.

İdeal Ölçülerde Kullanışlı

Mouse pad 39.5x30.5 cm olarak ideal ölçülerde üretilir. Bu sayede bilgisayarınızın yanında rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Masa üzerinde kullanırken hareketlerinizi kısıtlamaz.

Pürüzsüz Yüzeyiyle Avantajlı

Pürüzsüz yüzeyiyle avantajlı olarak kullanabileceğiniz bir mouse paddir. Köşesinde yer alan logosu ve özel tasarımıyla kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabileceğiniz kaliteli bir üründür.

Siyah Renkli Dikkat Çekici Tasarım

Siyah renkli dikkat çekici tasarımını hem kullanışlı hem de pratik olmasını sağlar. Rengi sayesinde bilgisayarınızla uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Düz tasarımı el ve bileğinizi rahat hareket ettirmenizi sağlar.

Özel Kutusuyla Gönderim

Mouse pad özel kutusu içerisinde gönderilir. Bu sayede yüzeyinde çizilme, bozulma gibi olumsuzlukların oluşmasına engel olur. Mouse padi alır almaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mouse Pad Sayesinde Kesintisiz Oyun Keyfi

Bilgisayarda oyun oynamayı seven kişiler uzun saatlerini masa başında geçirirler. Bu sürede kullandıkları ekipmanların kaliteli ve dayanıklı olması, oyun keyfini de artırır. Mouse pad sayesinde kesintisiz olarak oyun keyfinize devam etme şansınız bulunur.

Kaymaz Taban

Kaymaz tabana sahip olarak üretildiği için hızlı hareketlerinizde endişe etmenize gerek kalmaz. Bulunduğu yüzeye sıkıca tutunduğu için güvenle hamle yapabilirsiniz.

Dikdörtgen Dizayn

Mouse pad dikdörtgen olarak dizayn edilir. Bilgisayarınızın yanında istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sadece oyuna konsantre olarak rakiplerinizin önünde yer alma şansına sahip olursunuz.

Teknik Özellikler

  • Mouse Pad Ölçüleri: 39.5x30.5 cm (Kutulu)
  • Dikdörtgen Şeklinde
  • Türü: Baskılı
  • Oyunculara Özel Tasarım
  • Garanti Süresi: 24 Ay 

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0