Lunatic Sparrow 6400 DPI RGB LEDli Makrolu Oyuncu Mouse + Logitech 70x30 Mousepad

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

RGB Aydınlatma ile Daha Keyifli Oyun Deneyimi

Lunatic oyuncu mouseu, manuel ya da uygulama ile değiştirebileceğiniz keyfinize göre renk ayarı yapabileceğiniz RGB LED ile donatılmıştır. Colorshift, Steady ve Multi Color Breathe gibi tek tıkla ayarlayabileceğiniz modları da bulunan mouseu tek tıkla RGB’siz olarak da kullanabilirsiniz.

Makrolu Oyuncu Mouse, Lunatic Sparrow

Lunatic Sparrow gaming mouse, makro özelliği sayesinde üzerinde bulunan 6 tuşa farklı görevler atayabilmenizi sağlar. Bu sayede kullanım alışkanlıklarınıza ve oyun içinde ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklere göre dilediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.

RGB LED Destekli Tasarım

Petek desenli şık tasarımı sayesinde LED aydınlatmayı daha iyi yansıtan Lunatic Sparrow, odanıza hoş bir hava katar.

Oyun İçi Yüksek Hassasiyet için DPI Ayarı

Çok oyunculu ve anlık aksiyon almanız gereken oyunlarda en iyi performansınızı göstermenize yardımcı olan 6400 DPI ile maksimum hassasiyet sağlar. Bu sayede karşınıza çıkan rakipleri vakit kaybetmeden alt edebilir, skorunuzu yükseltebilirsiniz.

Yüksek Değerli Mouse Yenileme Hızı

1000 Hz yenileme hızı olan Lunatic Sparrow mouse, oyun içinde ihtiyacınız olan anlık tepkiyi vermenizi sağlar. Turnuva, dövüş ve manevra yapmanızı gerektirecek oyun türleri için gecikmesiz kullanım avantajı sunar.

Mükemmel Kavrama Sağlayan Tasarım

Mouseun tasarımı ve tuş dizilimi, bir oyuncunun gereksinimlerinizi kısa sürede karşılayabilmek için dizayn edilmiştir. Kolay tutuş sağlayan mouse ile düşmanlarınıza karşı üstün performans gösterebilirsiniz.

Kesintisiz Oyun Keyfi için Yüksek Tıklama Ömrü

Oyun keyfinizin daha uzun sürmesini sağlayan ve her zaman aynı performansı sergileyen Lunatic Sparrow, yüksek tıklama ömrü ile sizi destekler. Bu sayede yıllar boyunca RGB LED aydınlatmasından DPI ayarından ve gecikmesiz yenileme hızından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kopma ve Yıpranmaya Dayanıklı Kablo

Yoğun kullanıma ve olası kazalara karşı korumalı örgü tasarımlı kablosu ile Lunatic Sparrow’unuzu daha uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı: Kablolu
  • Bağlantı Türü: USB
  • Tuş Sayısı: 7
  • Mouse Hassasiyeti: Max. 6400 DPI
  • Mouse Yenileme Hızı: 1000 Hz
  • Tıklama Ömrü: 5 Milyon
  • RGB: Evet
  • Örgü Kablo: Evet
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0