Steelseries 40x30 Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Dokulu Yüzey Yapısı

Steelseries mouse pad modeli, pürüzsüz yüzey dokusu ile dikkatleri üzerine çeker. Özel yapıya sahip yüzey kaplaması, mouse hareketlerinin tümünü anında algılar. Hareket özgürlüğü sunan model, takılmaları da büyük ölçüde engeller.

Kauçuk Taban Yapısı ile Hareket Özgürlüğü

Modelin taban yapısı özel kauçuk malzemelerden imal edilir. Kaymaz özellikteki taban, istenmeyen hareketlerin önüne geçerek konforlu bir kullanım sunar. Farklı yüzeylere güvenli şekilde sabitlenerek ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

İdeal Genişlik Sunan Tasarım

Geniş yüzeyi sayesinde masa üzerinde ideal ölçülerde yer kaplayan ürün, mouseu rahatça hareket ettirmenize olanak tanır. Güvenli ve konforlu bir kullanım sunan mouse pad, 40 x 30 cm ölçülerine sahiptir.

Şık ve Etkileyici Dizayn

Her açıdan kullanışlı özellikler ile sizi buluşturan model, modern ve sade tasarımıyla beğeni toplar. Siyah rengi ile son derece şık duruş sergileyen mouse pad ile oyun alanınızı estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tüm Mouse Hareketlerinde Hassas Algılama

Oyuncular için özel olarak geliştirilen ürün, özel sık dokuma kumaş yapısıyla kullanıcılardan tam not almayı başarır. Farklı ihtiyaçlara konforlu şekilde cevap veren mouse pad, hassas kontrol sağlayarak her mouse hareketini doğru şekilde algılar.

Ayrıcalıklı Oyun Deneyimi

Oyun deneyimini destekleyen bir yapı sunan ürün, en küçük mouse hareketini bile imlece yansıtır. Oyunun en heyecanlı anlarında bile size uyum sağlayan model, ayrıcalıklı bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Konfor Sunan Kalınlık

Bilek bölgesinin rahatlığını sağlayan ürün, ideal kalınlığıyla da beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. Hafif bir yükselti sunarak rahat hareket etmenize büyük ölçüde yardımcı olur.

Dayanıklı ve Yüksek Kaliteli Yapı

Yüksek kaliteli ve son teknoloji ile geliştirilen malzemelerden üretilen model, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde yıpranma, formunu kaybetme ve yırtılma gibi durumlara karşı dirençlidir.

Özellikler

  • Marka: Steelseries
  • Kullanım Amacı: Oyuncu Mouse Pad
  • Taban Yapısı: Kaydırmaz Kauçuk Yapı
  • Ölçü: 40 x 30 cm
  • Özellik: Pürüzsüz Yüzey Dokusu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.