Trust 22736 GXT783 Gaming Mouse-Mousepad Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Trust 22736 GXT783 Gaming Mouse-Mousepad Set

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


İhtiyacınız Olan Tüm Güç Elinizin Altında 

Trust GXT 738 gaming mouse-mousepad seti, oyun içinde ihtiyaç duyduğunuz gücü sunmak üzere tasarlanır. Hassasiyeti ve hızıyla dikkat çeken 2’si 1 arada set, oyun içinde rekabet avantajını elde etmenizi sağlar.

Hassas Tuş Deneyimi

GXT 738, üst seviye üretkenlik ve verimlilik deneyimi sunan altı hassas tuşa sahiptir. Tuşların aktifleşmesi için herhangi bir yazılıma gerek yoktur, oyun içinde doğrudan kullanılabilir.


Kontrol Sizde

Mouse üzerindeki tuşlar, hızı sizin belirlemenize imkân tanır. Oynadığınız oyunun özelliklerine göre mouse hızını 800 DPI’dan 2400 DPI’a kadar değiştirebilirsiniz. Trust hassas ve keskin atışlar için düşük, hızlı refleksler gerektiren oyunlar için yüksek DPI değerlerinden birini kullanmanızı önerir. 

Tamamen Aydınlatmalı Üst Yüzey

Fütüristik bir tasarıma sahip olan mouse, oyun alanında tüm rakiplerinizin dikkatlerini üzerinde toplar. Dört renkli aydınlatma ile oyun kurulumuna hayat veren ürün, 1,8 metre uzunluğundaki dayanıklı örgü kablosuyla ergonomik kullanıcı deneyimini garanti altına alır.


Optimum Doğruluk Sorunsuz Kontrol

Trust GXT 738 mousepad, mouse yeteneklerini sonuna kadar kullanmanız için geliştirilir. En uygun doğruluk ve sorunsuz kontrol için optimize edilen mousepad, olağanüstü yüzey dokusuyla hareket kabiliyetinizi destekler. 

Her Hareketinize Duyarlı

Mousepad en küçük mouse hareketini bile mükemmel şekilde imleç hareketine dönüştürür. Duyarlılığıyla kullanıcılardan tam not alan ürün, kaymayan yapısıyla da oyun deneyiminizi destekler. 

Ergonomik Tasarım

GXT 738 mouse ,ergonomik tasarımı sayesinde hem sağ hem de sol el ile kolaylıkla kullanılabilir. Modelin üst kapağı sağlam bir kavrama için kauçuk ile kaplanır. 

Geniş ve Kullanışlı Mouse Pad Yüzeyi 

Mousepad, 245 x 210 mm yüzey tasarımıyla hareketlerinizi yarı yolda bırakmaz. Ürünün dokulu örme yüzeyi, ideal kesinlik ve pürüzsüz kontrolü mümkün kılar. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Trust
  • Model: 22736 GXT783
  • Bağlantı Noktası: USB
  • Uyumlu Cihazlar: PC, dizüstü bilgisayar, oyun konsolu
  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7
  • Uyumlu Konsollar: PS4, Xbox One
  • Uyumlu Yazılımlar: Chrome OS, Mac OS, Windows
  • Mousepad Yüzey Alanı: 245 x 210 mm
  • Mouse Hız Ayarları: 800, 1200, 1600, 2400 DPI

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
DPI
2400 DPI
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok