Dyson Yeni Özel Seri Airwrap Saç Şekillendirici

Kredi kartı ile alışverişlerde vade farksız 9 taksit fırsatını kaçırmayın!​​

Peşin fiyatına taksit kampanyası Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Finansbank ve Garanti bankası kredi kartlarında geçerlidir. 

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Dyson Tasarımı Saklama Kutusu ve Seyahat Çantası 

Şık bir hediye.
Göğüs hizasından kısa saçlar için.
Farklı saç tipleri için tasarlandı.
Bukleli veya dalgalı saçlar için başlıkların yanı sıra kontrol etmek, düzleştirmek veya hacim vermek için tasarlanan fırçalar.   

Bukleler İçin Coanda

Dyson başlıklar, saçı kendine yaklaştırmak ve sarmak için Coanda etkisinden yararlanır. Aşırı ısı olmadan, sadece hava akımıyla şekillendirir. 

Düzleştirmek İçin Coanda

Dyson fırçalar Coanda etkisini kullanarak saçı fırçanın yüzeyine doğru yaklaştırır ve havayı kullanarak pürüzsüz bir fön etkisi yaratır.
Bakım yapılmamış saçla kıyaslandığında. 

Gücünü Dyson Dijital Motor V9'dan Alır

13 kanatlı pervane 110.000  devir/dakikaya kadar dönerek 2kPA'ya kadar güç üretir. Bu, Coanda etkisini yaratmak için gereken hava basıncını üretecek kadar güçlüdür.

Akıllı Isı Kontrolü

Akıllı ısı kontrolü, sıcaklığı 150°C'nin altında tutmak için ısıtma ünitesini dikkatli bir şekilde kontorol ederek havanın sıcaklığını saniyede 40'tan fazla kez ölçer. Aşırı ısı hasarını önler.

Kutu İçeriği

  • 30mm Airwrap™ başlıklar
  • 40mm Airwrap™ başlıklar
  • Sert düzleştirme fırçası
  • Yumuşak düzleştirme fırçası
  • Yuvarlak hacimlendirici fırça
  • Ön şekillendirme kurutucusu
  • Saklama kutusu
  • Seyahat çantası
  • Kaydırmaz altlık
  • Filtre temizleme fırçası

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0

Dyson Yeni Özel Seri Airwrap Saç Şekillendirici

Özel avantajlarla Turkcell Pasaj’da yerini alan Dyson Yeni Özel Seri Airwrap saç şekillendirici sizlerle. Siz de Dyson’ın üstün saç şekillendirme teknolojilerini hemen deneyin!

Dyson Airwrap Saç Şekillendirici Avantajları

Yüksek Isı Yok!

Airwrap teknolojisi özel fırçalar ve hava sistemi ile çalışır. Akıllı ısı kontrolü aşırı ısı olmadan saçları şekillendirir.


Farklı Saç Tiplerine Uyumlu

Saç tellerinizin kalınlığı, saçlarınızın rengi ve tipi ne olursa olsun, Dyson Airwrap ile saçınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz.


Şık Kutusuyla Özel Bir Hediye

Dyson Airwrap saç şekillendirici özel hediye serisi sayesinde hediyenizi orijinal kutusunda sunabilirsiniz.


İster Düz İster Bukleli Saçlar

Airwrap, siz nasıl isterseniz saçınızı öyle şekillendirir. Cihaz, düzleştirme ve bukleli görünüm için gücünü Coanda etkisinden alır.


Doğal Parlaklık Saçlarınızda

Havayı kontrollü ısıyla birleştiren Dyson yeni saç şekillendirici, saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarır.

Dyson Airwrap Saç Şekillendirici Seti Özellikleri

Coanda Etkisi Nedir?

Airwrap’in Coanda etkisi adlı aerodinamik şekillendirme sistemi, saçı kendine çeker ve başlığa sarmak için aşırı ısıyı değil, havayı kullanır. Akıllı ısı saçı dilediğiniz şekle hemen kavuşturur.


Dyson Dijital Motor V9 Gücü

Motor sistemindeki 13 kanatlı pervane, 3.2kPa güç oluşturur. 110.000rpm hızda döner. Yeterli hava basıncı üretir ve saça şekil verir.


Aşırı Isı Hasarını Önler

Akıllı ısı kontrolü özelliği sayesinde sıcaklığı bir saniyede 40 kereden fazla ölçer. Sürekli olarak 150 derecenin altında tutulan ısı, saç tellerine hasar vermez.


Şekil Verir, Hacim Kazandırır

Şekilli saçların hacim sorununa çözüm üreten yeni nesil şekillendirici fırçalar sunar. Dyson saç şekillendiriciler bukle ve dalga oluşturur, düzleştirir ve hacim verir.


Saçları Şekillendirme Öncesi Kurutur

Duştan çıktıktan sonra Airwrap kullanabilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmeden, ön kurutma için tercih edebileceğiniz Dyson saç kurutma makinesi başlığı sette yer alır.


Siz de Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyasında, Dyson saç düzleştirici, kurutucu ve şekillendirici saç bakım ürünleri​​yle tanışabilirsiniz. Dyson Airwrap fiyat seçenekl​erini hemen inceleyebilir, güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla

Airwrap Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dyson saç şekillendirici kutulu mu?

Yenilenen Dyson Özel Seri Airwrap Saç Şekillendirici, özel tasarlanan saklama kutusu ve seyahat çantasıyla beraber size ulaşır. Kutu; evde, seyahatte, ofiste, dilediğiniz her yerde arzu ettiğiniz saçlara kavuşmak için Dyson Airwrap’i özenle saklar. Saklama kutusu yumuşak kumaş dolgu içerir ve manyetik tokayla sabitlenir. Seyahat çantası ise yumuşak malzeme ve ısıya dayanıklı özelliklerle donatılır.

Dyson çok başlıklı saç şekillendirici ile neler yapılabilir?

Saçlarınıza her türlü bukleyi ve dalgayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik Dyson saç şekillendirici set kullanımı sadece dalgalı saçla sınırlı değil. Yumuşak düzleştirme fırçası ve sert düzleştirme fırçası da kutu içinde yer alır. Dyson Airwrap saç şekillendirici kullananlar, Coanda etkisi ile saçlarını fırçaya yaklaştırır ve hava sayesinde pürüzsüz fön etkisine ulaşır. Kısaca, şekillendirici sayesinde saçlarınıza dilediğiniz kalınlıkta bukleler yapabilir veya düz görünüm verebilirsiniz.

Dyson Airwrap saç şekillendirici kutu içeriği nedir?

Airwrap özel seri kutusunda; 30mm Airwap başlıklar, 40mm başlıklar, sert düzleştirme fırçası, yumuşak düzleştirme fırçası, yumuşak hacimlendirme fırçası, ön şekillendirme kurutucusu, saklama kutusu, seyahat fırçası, kaydırmaz altlık ve filtre temizleme fırçası yer alır.

Dyson Airwrap kimler için uygun?

Evde saçlarını kuaför kalitesinde şekillendirmek isteyenler, Dyson teknolojisiyle aradıkları özene kavuşur. Saçları hızlı ve özenli olarak biçimlendiren Airwrap, farklı başlıklarıyla profesyonel bakım etkisini dakikalar içinde saçlarınıza taşır.

Dyson Airwrap ile oluşturulan bukleler nasıl korunur?

Dyson saç uzmanları, Airwrap ile oluşturulan buklelerin daha kalıcı olması için altı adımda bakım önerir. Öncelikle, dokununca nemli olan ve havluyla kurutulmuş saçlar ile şekillendirme işlemine başlamalısınız. Dilediğiniz başlığı (30mm veya 40mm Airwrap başlığı) kullanabilirsiniz. Cihazın hava akımı ve kontrollü ısı sistemiyle saçlarınızı şekillendirmelisiniz. Ortalama 15 saniye boyunca, saçınız tamamen kuruyana dek makineyi her tutam üzerinde tutmalısınız. Sonra 5-10 saniye boyunca Cold Shot düğmesine basmalı ve bukleleri sabitlemelisiniz. Dilerseniz buklelerin çok daha kalıcı olması için işlem sonrasında saç spreyi gibi sabitleyici kozmetik ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Saç şekillendirici seti genişletilebilir mi?

Dyson saç şekillendirme setinizin daha geniş olmasını arzu ediyorsanız Dyson Airwrap’in diğer başlıklarını inceleyebilir ve ayrıca sipariş verebilirsiniz. Başlıkların, cihaz ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Dyson saç şekillendiricinin bakımı nasıl yapılır?

Hava akımıyla çalışan Dyson saç şekillendiricinin, ilk günkü gücünü daha uzun süre sergilemesi için düzenli temizlik ve bakım yapmalısınız. Dyson Airwrap cihazına yerleşen toz, saç kozmetik kalıntıları, ölü deriler ve saç telleri temizlenmediğinde hava akışını engelleyebilir. Bunu önlemek için fitreyi ara ara temizlemelisiniz. Cihaz üzerinde yanan beyaz ışık, filtre temizliği zamanının geldiğini gösterir. Rutin filtre temizliği için cihazı kapalı konuma getirdikten ve cihaz soğuduktan sonra, filtre temizleme fırça halkasını kablo üzerinden geçirerek filtre kafesine doğru kaydırmalısınız. Aşağı yukarı, döngüsel hareketlerle filtre kafesini temizleyebilirsiniz. İşlem sonunda halkayı çıkarmalı ve filtre kafesini kablodan kaydırarak aşağı çekmelisiniz. Kafesi hafifçe çekip kablodan ayırdıktan sonra akan su altında yıkayabilirsiniz. Tüm toz ve kir kolaylıkla arınır. Fazla suyu aldıktan sonra kurutmalısınız. Kafesin altını yine temizlik halkasıyla temizledikten sonra filtreyi yerine yeniden yerleştirebilirsiniz. Başlıkları ise yumuşak ve nemli bir bezle silmeniz temizlik için yeterli. Düzenli temizlik sayesinde saç şekillendiricinizi ilk günkü performansla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dyson Airwrap saç şekillendirici kuru saçta kullanılabilir mi?

Saç şekillendirici, nemli saçta daha kalıcı ve güçlü şekillendirme sağlar. En iyi sonuç, duşun ardından ıslaklığı alınmış, nemli saçla elde edilir. Dyson, saç şekillendiricinin kuru saçta kullanılmasını tavsiye etmez. Ancak sürekli saç yıkamak istemezseniz saçlarınızı su spreyleyerek nemlendirebilir ve Airwrap şekillendiriciyi kullanabilirsiniz. Saçınızı nemlendirirken yabancı bir madde kullanmanız ve şekillendirici kozmetikler sıkmamanız önemlidir. Dilerseniz saçınızı şekillendirdikten sonra, saç şeklini sabitlemek için kozmetik saç sabitleyici spreylerden destek alabilirsiniz.

Dyson Yeni Özel Seri Dyson Airwrap Saç Şekillendirici iyon özelliğine sahip mi?

Evet, saç şekillendirme sağlayan üründe iyon özelliği mevcut. Saçları şekillendirirken oluşabilecek elektriklenmeyi önlemek için iyon etkisi kullanıcılara destek verir. Böylelikle saçınızı kuruturken, şekillendirirken elektriklenmesi konusunda endişe yaşamanıza gerek kalmaz. Saçlar kuaförden çıkmış gibi pürüzsüz, şekilli görünüme kavuşur.

Saç şekillendirici setinin içinde Dyson tasarımı saklama kutusu ve seyahat çantası yer alır. Evde veya seyahatte rahatlık sağlayacak çantaların yanında, Dyson tasarımı saç açma fırçası ve saç açma tarağı da aksesuarlar arasında bulunur. Ergonomik tutma kolu sayesinde kolaylıkla kavranan saç açma ürünleri konforlu kullanım sağlar. Minimum sürtünme vadederek saçların karmaşıklığını ortadan kaldıran aksesuarlar, nemli ve kuru saçta kullanıma uygundur. Tarak, cilalanmış ve geniş dişleriyle saçlarda zahmetsizce kayar ve can yakmadan saçları açmaya yardım eder. Ona destek olan hava yastıklı süspansiyonu ve yuvarlak fırça da saçları pratik bir şekilde açar. Özel seri, aksesuarlarıyla saç şekillendirmeyi çok daha zahmetsiz hale getirir.

Daha Fazla
​​