Anker A3108 SoundCore Motion Q Bluetooth Hoparlör-ONP

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek ve Kaliteli Ses Deneyimi Yaşatır

Anker A3108 Soundcore Motion Q hoparlör, taşınabilir boyutları ile seyahatlerinizde de size eşlik eder. Hafif ve portatif tasarımıyla pratiklik sağlarken 360° ses çıkışlı tasarımı dikkat çeker. Aynı zamanda çift sürücülerin 8 W gücüyle en kaliteli müzik keyfini yaşatır.

Su Sıçramasına Karşı Koruma Kılıfı

Anker Motion Q tasarımını tamamen saran kılıfı, sıvılara karşı IPX7 seviyesinde direnç sağlar. Su sıçraması ve damlamalarına karşı önlem alan model, havuzbaşı partiler ve banyoda kullanım için idealdir.

Portatif Yapısıyla Her An Yanınızda

Her an her yerde en iyisini hak edenler için müziği taşınabilir kılar. Hafif tasarımı ve askısı sayesinde bir yere asabilir, her yöne eş dağılan ses dalgalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Fonksiyonel Bağlantı Seçenekleri

Birçok cihazla uyum gösteren Bluetooth 4.2 serisini kullanan bileşenleri sayesinde Amazon Echo’ya bağlanabilir ya da farklı sanal asistanları kullanabilirsiniz.

Akıllı Asistanlarla Kolay Yönetim

Anker SoundCore Motion Q Bluetoothlu hoparlör modelinde bulunan dahili mikrofon sayesinde akıllı asistanlara erişebilirsiniz. Bunun için Siri, Alexa ve çok daha fazlası için seslenmeniz yeterli. Sesinizi algılayan asistanlar, sizin için istediğiniz şarkıyı açar.

Şık ve Zevkli Tasarım Detayları

Her yöne eşit ses ileten silindir tasarım, şık detayları ile beğeni toplar. Anker hoparlörde kullanılan 2 renkli kumaş kaplama, kendinden desenli bir görünüm yaratır.

Müziğin Ritmine Ayak Uydurun

Anker A3108 SoundCore Motion Q hoparlörde bulunan BassUp teknolojisi sayesinde eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Bunun için müziğin ritmine göre dengeleme ve ayarlama yaparken ses yöntemini en üst düzeye çıkarır.

Fonksiyonel True Wireless Bağlantısı

TWS (gerçek kablosuz stereo) bağlantısı sunan fonksiyonelliği sayesinde her daim gereksiz ağırlıktan kurtulmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Anker
  • Model: A3108 Motion Q
  • Tür: Kablosuz bluetooth hoparlör
  • Ses: 360° (yön), 2x8 W (güç)
  • Bluetooth: 4.2
  • Portlar: USB (şarj)
  • Pil: 10 saat (ömür), 3,5 saat (yeniden şarj)
  • Özellikler: Soundcore, IPX7 suya dayanıklı kılıf, BassUp, dahili mikrofon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Baskı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.