Philips Fidelio P9XBLK/10 20 W Kablosuz Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Ses ve Zengin Bas

Philips Fidelio kablosuz hoparlör, yüksek performanslı ve taşınabilirdir. Harika, net, dinamik bir ses verir ve evde veya hareket halindeyken kullanmak için mükemmeldir. Yumuşak kubbeli tweeterların kullanımı sayesinde yüksek frekanslar çok detaylı ve hassastır.


Bluetooth Aracılığıyla Kablosuz Müzik Akışı

Diğer Bluetooth özelliği bulunan cihazlarınıza kolay kablosuz bağlantı sağlar, böylece en sevdiğiniz müzikleri herhangi bir akıllı telefondan, tabletten ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca çalabilirsiniz.

NFC Teknolojisi Sayesinde Kolay Bağlantı

NFC teknolojisini destekleyen hoparlör ile Bluetooth cihazları tek dokunuşla eşleştirebilir, hoparlörü açabilir ve müziklerinizi çalmaya başlayabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanımlar için Entegre Pil

Dahili şarj edilebilir li-ion pili ile dilediğiniz zaman USB bağlantı üzerinden şarj edebilir, tam şarj ile 8 saate kadar kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Mükemmel ses kalitesi ve kablosuz olması sayesinde okul ve iş için yapılan sunumlarda da oldukça kullanışlıdır.

Kablolu Bağlantı Seçenekleri ile Sınırsız Müzik Keyfi

3,5 mm jak girişi ile müzik dosyalarınızın bulunduğu tablet, PC, laptop veya akıllı telefonunuza bağlantı kurduğunuz zaman kesintisiz olarak müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca bas derinliği, “Woofer” ve “wOOx” sayesinde filmlerinizi de keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Optimize Edilmiş Geçiş Filtresi

Optimize edilmiş geçiş filtresi sayesinde küçük odalardan açık alanlara, kısık ses seviyelerinden maksimum ses seviyesine kadar seslerin net ve doğal çıkmasını sağlar. Böylece uzun süre yüksek sesle müzik dinleseniz bile kulak yorgunluğu yaşamazsınız.

Woofer ve wOOx Teknolojisi

İki yüksek güçlü “Woofer”, “wOOx” teknolojisi sayesinde ortaya çıkabilecek hava türbülansını önler. Bu sayede 80 Hz’lik düşük frekanslara otomatik geçiş yapabilir ve hiçbir ritmi kaçırmazsınız.

Doğal Ahşap ile Fark Yaratan Tasarım

Doğal ahşap kasa ve alüminyum ses çıkış filtresi ile göz alıcı tasarıma sahip hoparlörü dekorasyonunuzun bir parçası olarak evinizin en sevdiğiniz köşesine yerleştirebilir, ses kalitesinin yanında görselliğinden de yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantılar: 1x USB, 3,5 mm jak, Bluetooth
  • Ses Çıkış Gücü: 20W RMS
  • Güç kaynağı: Lityum iyon pil (entegre)
  • Kullanım Süresi: 8 saate kadar
  • Şarj için USB Bağlantı Noktası: Evet
  • Pil Gösterge Seviyesi: Evet
  • Ses Girişi: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.