TV+ Ready

​Turkcell Satış A.Ş satıcısından peşin alımlarda 1 yıl, 24 ay taksitli alımlarda 2 yıl geçerli TV+ Premium üyeliği hediye edilmektedir. TV+ Premium üyeliği TV+ Ready ürünü teslim edildikten sonra otomatik olarak aktif olacaktır.

4,9

TV+ Ready

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

TV+ Ready 

TV+ Ready ile canlı TV kanallarına, filmlere, dizilere, belgesellere ve binlerce uygulamaya anında ulaşabilirsiniz. İstediğin yerde televizyona tak, hemen izlemeye başla. TV+ Ready’nin içinde yer alan TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri izleyebilirsiniz. İster kaçırmak istemediğiniz dizinin tüm sezonunu, ister ilk kez yayınlanan bir filmi, TV+ ile kayıt edebilirsiniz. Üstelik, kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlardan 24 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

Tak ve İzle

TV+ Ready’yi kurulum ihtiyacı olamadan, televizyonunuzun HDMI girişine bağlayarak anında çalıştırabilirsiniz. TV+’ın eğlenceli dünyasına ulaşmak için TV’ye tak, Wifi’ya bağla ve TV+ uygulamasını aç ve izle. TV+’ın eğlenceli dünyasına erişmek bu kadar kolay.

Sen nereye, TV+ Ready oraya

İster evde ister tatilde, TV+ Ready keyfi hep sizinle. Dilediğiniz televizyona TV+ Ready takarak izlemekte özgürsünüz! Kendi eğlence dünyanızı yanınızda taşımanın keyfine TV+ Ready ile varın. 

Eğlence bu kutuda, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ Ready’de

TV+ Ready herkese göre! TV+ Premium paketi ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğiniz en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri izleyebilirsiniz.

TV+ Ready ile kumanda sizde

TV+ Ready ile neyi ne zaman izleyeceğinizi siz seçin. Canlı yayınları, filmleri, dizileri 24 saate kadar geri alıp tekrar tekrar izleyebilir, programları kaydedebilirsiniz.

Sesli komut ile daha hızlı bir deneyim TV+ Ready’de

TV+ Kumandasındaki sesli komut özelliği ile, TV+ Ready sizi anlar, dilediğiniz işlemi söylemeniz yeterli sesli algılaması sayesinde işleminiz hızlıca gerçekleşir.

Uygulama dünyası ile sınırsız eğlence TV+ Ready’de 

TV+ Ready muhteşem bir izleme deneyiminin yanında dilediğiniz tüm uygulamaları kullanabilmenizi sağlar. Yeni arkadaşınız TV+ Ready ile  sınırsız eğlence sizi bekliyor. TV+ Ready ile müzik dinleyebilir, spor programınızı takip edebilir, oyun oynayabilir ve  çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Dilediğiniz uygulama dünyasını kendinize göre şekillendirebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TV PLUS READY 4K
Ana Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
SİYAH
Depolama Boyutu
8GB
Vıdeo Çözünürlük
4K
Bluetooth
VAR
Bluetooth Versiyon
V4.2
Wi-fi
VAR
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TURKCELL

Ürün Değerlendirmeleri

4,9
11 kere puanlandı
Toplam 11 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

TV Plus Ready Her Yerde Sizinle

Turkcell hizmeti olan TV Plus Ready belgesel, film, dizi, canlı TV kanalları ve uygulamalara erişim imkanı tanır. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve televizyondan bağlantı kurularak kullanılabilir. TV Plus’ta, içeriğinde yer alan kanalların yanı sıra vizyondan kısa süre sonra yayınlanan “Seç İzle” filmleri de izleyebilirsiniz. TV Plus Ready “Tak İzle” kurulumu sayesinde her yerde TV keyfi yapmayı mümkün kılar. Bu pratik cihaz yalnızca ev ile sınırlı kalmadan tatil, ofis, seyahat gibi yerlere taşınmaya da uygundur. TV Plus Ready kullanımıyla herhangi bir canlı yayını kaçırmak neredeyse mümkün değildir. TV Plus Ready içerisinde yüklü olan TV Plus uygulamasıyla izlenen programlar kaydedilir. Bununla birlikte canlı yayınlanan hiçbir dizi, film veya program kaydedilmese bile 24 saat öncesine kadar geri alınıp yeniden izlenebilir. Geri sarma fonksiyonu, izlenen programlar uzun reklam araları gibi nedenlerle kaçırıldığında çok kullanışlıdır. Turkcell Pasaj üzerinden sunulan esnek ödeme seçenekleriyle TV Plus Ready siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

TV Plus Ready Nedir?

Turkcell kalitesiyle sunulan ve Android işletim sistemlerinde desteklenen TV Plus Ready, TV Plus paketlerini kullanabileceğiniz mobil televizyon kutusudur. Televizyon dışında tablet, telefon gibi akıllı aygıtlara da bağlanabilen TV Plus Ready kullanımı oldukça pratiktir. TV Plus Ready HDMI kablosuna sahip bir cihaz, bluetooth uzaktan kumanda ve güç adaptöründen oluşur. Telefon operatörüne ait internet bağlantısının veya Wi-Fi ağının çektiği her mekanda tercih edilebilir. Cihazın bluetooth kumandası üzerindeki geri alma, kaydetme düğmelerine ek olarak TV Plus, YouTube ve Google Play uygulamalarına otomatik giriş tuşları yer alır. Kurulumu oldukça kısa süren TV Plus Ready, televizyonun HDMI girişine ve diğer aygıtlara kolayca bağlanır.

TV+ Premium Fırsatıyla TV Plus Ready

TV Plus Ready, hediye TV+ Premium paketi ile birlikte teslim edilir. TV+ Premium paketinden ödeme şekline göre 24 aya varan süre boyunca ücretsiz yararlanılabilir. Abonelik teslimat ile birlikte aktifleştirilir. TV Plus Premium paketi ile yerli ve yabancı kablolu yayın kanallarına ek olarak, Plus, HD Sinema, radyo kanallarının da dahil olduğu 150’yi aşan canlı yayın izlenebilir. TV Plus ile sinema gösterimlerinden hemen sonra yayınlanan “Seç İzle” filmleri ve dizilerine de kolayca ulaşmanız mümkün hale gelir. Ayrıca TV Plus Ready, pek çok uygulamaya giriş yapmak için de uygundur. Bunlardan Google Play, YouTube, TV+ Plus uygulamaları hazır yüklü olanlardır. Google Play dünyasından seçilen diğer uygulamalar da indirilerek müzik, oyun gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Ayrıca akıllı telefon, tablet gibi aygıtlara TV Plus uygulaması indirilerek istenen vakitte televizyon izlenebilir. Evde TV ve internet çözümleri sunan diğer TV+ kampanyaları bölümünü de inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel TV Plus Ready Kumandası

TV Plus Ready bluetooth kumandası programları kaydetmeyi, geri ya da ileri sarmayı kolaylaştırır. Sesli komut özelliğine sahip olan kumanda, hızlı işlemleri de tek adımda gerçekleştirir. Kumandanın sağ üst köşesinde bulunan tuşa basıldığında dahili mikrofon aracılığıyla komut verilir. Aynı zamanda bu tuş Google Assistant butonu olarak da işlev görür. TV Plus Ready kumandası hafifliği ve uygun ebatlarıyla da avantajlıdır. 60 gr ağırlığında ve 15U×4G×1.6Y cm boyutlarına sahip ve TV Plus Ready cihazıyla uyumlu olan kumanda 2 adet AA pil ile çalışır. Olası kullanıcı hatalarına karşı da her zaman temin edilebilir.

Diğer TV Plus Ready Özellikleri

Zengin içerikleri TV Plus Turkcell kalitesiyle sunan TV Plus Ready 4K Ultra HD görüntüye sahip bir cihazdır. 4K olan video çözünürlüğünü; kullanılan aygıtın ekran boyutu, izlenen içeriğin 4K olup olmaması, internet bağlantı kalitesi gibi birçok faktör etkileyebilir. 4K canlı yayın veren kanallar devamlı güncellenmekle beraber saniyedeki internet hızı en az 25 MB olan bağlantılarda 4K özelliği etkin olur. Android TV işletim sistemini destekleyen TV Plus Ready 4K Android 9.0 veya daha üst versiyonlarında aktif bir şekilde kullanılabilir. 8 GB depolama ve 2 GB RAM boyutuna ek olarak ARM Quad 64-bit Cortex-A53 2GHz (DVFS) kadar işlemci hızına sahiptir. Bluetooth özelliği V4.2’dir. TV Plus Ready özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • Mobil televizyon kutusu her yere kolay taşınabilir,
  • “Tak İzle” özelliği sayesinde kolay kurulur,
  • Zengin TV Plus içerikleriyle spor, belgesel, dizi, film kanallarını izleme olanağı sunar,
  • İzlenen programlar kaydedilebilir ve geri al özelliğiyle 24 saat öncesine kadar yeniden görüntülenir,
  • 4K yayın kalitesi ve sesli komut imkanı bulunur.

TV Plus Ready Fiyatı

TV Plus Ready fiyatları kredi kartı ile yapılan ödemelerde Turkcell Pasaj özel teklifleri, Turkcell abonelerine uygun ek taksit imkanı, peşin fiyatına taksit gibi her bütçeye hitap eden alternatifler sunar. Sınıfındaki benzer ürünlerle kıyaslandığında TV Plus Ready 4K fiyatının oldukça uygun olduğu söylenebilir. Yüksek vade imkanı ile düşük fiyatlarla ödeme mümkündür. Bununla birlikte TV Plus Ready satın alındığında ek pakete ihtiyaç duyulmaz. Ücretsiz TV+ Premium paketi hediyesi sayesinde 24 aya varan zaman dilimi içerisinde paket yenileme gerektirmez. Daha sonrasında uygun TV Plus fiyatlarına sahip paketlerden biri seçilerek kullanıma devam edilebilir. TV Plus Ready’yi Turkcell Pasaj garantisiyle güvenle sipariş verebilir, ister evden ister teslimat noktasından teslim alabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Güvencesiyle TV Plus Ready

Turkcell Pasaj platformu %100 orijinal elektronik ürünler sunan teknolojik bir pazar yeri olarak öne çıkar. TV Plus Ready gibi binlerce çeşit elektronik ürünü kullanıcılara ulaştırır. Turkcell Pasaj garantisi ve esnek ödeme seçenekleriyle TV Plus Ready online siparişi kolaylıkla verilebilir. Hızlı kargo, ücretsiz iptal/iade, avantajlı taksit seçenekleri sunan Turkcell Pasaj üzerinden kredi ve banka kartı ile ödeme yapılır. Yapılan alışverişlerde bankaya özel taksit imkanlarından yararlanılabilir. Turkcell abonelerine faturaya ek yapılarak 36 aya varan taksit avantajı sunulur. Ödeme şekline göre 1 ve 2 yıl TV+ Premium paket hediyesiyle TV Plus Ready siparişi verebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

TV Plus Ready Nasıl Kurulur?

TV Plus Ready oldukça kısa bir sürede pratik bir şekilde kurulabilir. İlk önce cihazın kablosu televizyonun HDMI girişine, güç adaptörü ise A/C portuna takılır. Açıldıktan sonra bluetooth kumanda eşleşmesi “OK” ve “Volume-” tuşlarının her ikisine aynı anda 10 sn süreyle basılarak yapılır. Karşınıza çıkan ekranda dil ve kurulum seçeneklerini belirledikten sonra Wi-Fi ağına bağlanabilir; Google hesabınıza giriş yapıp TV Plus uygulamasını açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

TV Plus Ready Güç Adaptörü Olmadan Nasıl Çalışır?

TV Plus Ready Mikro-USB kablosu USB girişine de takılabilir. Bazı aygıtların USB gücü yeterli değildir. Eğer bağlanacak cihaz USB 3.0 ve üstü ise yeterli güç sağlanabilir. Cihazın LED lambasından gelen sarı sinyal yeterli enerji geldiğini gösterir.

TV Plus Ready Kanalları Nelerdir?

TV Plus Ready, satın alındığında hediye verilen TV Plus Premium paketindeki kanalları kapsar. 150’yi geçen kanal çeşitliliği içerisinde Moto GP, NBA, Lig, Formula 1 başta olmak üzere yerli ve yabancı kablolu yayın kanalları yer alır. Ayrıca TV Plus sinema ve dizi kanallarına ek olarak HD Sinema kanalları da bulunur.

Daha Fazla