Philips PicoPix Max Smart DLP LED Mobil Projeksiyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

İstediğiniz Şekilde Görüntü

Otomatik odak, dijital zoom ve otomatik dikey eğim düzeltme özellikleri, cihazı nereye yerleştirdiğiniz fark etmeksizin en iyi görüntüyü elde etmenizi sağlar. PicoPix Max, bulunduğu yüzey nasıl olursa olsun otomatik olarak görüntüyü düzeltir ve net, ideal açılı bir yansıtma sağlar.

Kesintisiz izleme için Dahili Medya Oynatıcı

Entegre Medya Oynatıcı ile en temel eylemler parmaklarınızın ucunda: İnternette gezinin, tüm videolarınızı izleyin, müzik dinleyin veya en son tatilinizin fotoğraflarını paylaşın.

Tamamen Bağlı (HDMI, Micro SD, USB, USB Type-C)

HDMI, USB veya microSD bağlantısıyla tüm videolarınızı, fotoğraflarınızı ve ses dosyalarınızı oynatın. Hızlı bağlantı, görüntüleme ve şarj etme için iki adet USB type-C bağlantı noktası da bulunur

Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Akıllı Android İşletim Sistemi!

Android İşletim Sistemi ile sınırsız eğlencenin tadını çıkarın. YouTube, Netflix gibi en sevdiğiniz uygulamalar ve daha fazlası yüklü olarak gelir ve ürünü kutudan çıkarır çıkarmaz kullanmaya başlayabilirsiniz!

Wi-Fi Ekran Yansıtma İle Akıllı Paylaşım

Tüm içeriklerinizi yansıtmak ve paylaşmak için tablet, akıllı telefon gibi mobil cihazlarınızı veya hatta bilgisayarınızı kablosuz bir şekilde bağlayın. Videolar telefonunuzda mı? Sorun değil, Wi-Fi üzerinden yansıtın! (iOS, Android, Mac ve PC)

Kablosuz Yansıtma İçin Dahili 3 Saat Ömürlü Pil

3 saate kadar yansıtma sağlayan dahili pil ile eğlenceyi yanınızda taşıyın.

Dahili Dokunmatik Yüzey

Dikkat çekmeyen, dahili dokunmatik yüzeyiyle kullanıcı arayüzünde kolayca dolaşın, internette gezinin veya oyun oynayın.

Portatif Masaüstü Bilgisayar ve Oyun Projektörünüz

Herhangi bir bluetooth klavye ve fare bağlayarak doğrudan büyük ekranda çalışın! (Klavye ve Fare ürünle birlikte verilmez). En sevdiğiniz oyunları doğrudan projektörden oynayın! Devasa ekranda heyecan dolu bir oyun deneyimi için tek yapmanız gereken herhangi bir bluetooth özellikli oyun kumandasını takmak.
(Oyunlar ve oyun kumandası ürünle birlikte verilmez)

Harici Bluetooth Hoparlöre Bağlanır

Film ve oyun deneyiminize canlılık katmak için projektörünüzü harici boombox veya sound bar birimine kablosuz olarak bağlayın.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.