ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Ferdi Özbeğen Şarkılarım Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Plak Hediyesiyle Nostaljik Anlar Yaşatan Pikap

Ferdi Özbeğen’in 90’lı yıllara damgasını vuran ‘Şarkılarım’ adlı 33’lük plağı ile birlikte gelen ION Superior LP ahşap pikap, evinizde bir anda nostalji rüzgârı estirmeye aday bir üründür. Retro görünümüne rağmen modern özelliklerle donatıldığı için plak dahil her tür müziği rahatlıkla dinlemenizi sağlar.

Dahili Hoparlör ile Mükemmel Ses Deneyimi

Harici bir ses sistemine gerek bırakmayan kaliteli ve yüksek ses çıkış gücüne sahip entegre hoparlör ve amplifikatör, müzikleri keyifli bir şekilde dinleyebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunar.

Klasik Kayış Sistemi ile Uzun Ömürlü Plaklar

Plağın dönmesini sağlamak amacıyla kayış sistemi kullanılan pikap, plaklarınızı çalarken oluşan titreşimleri plaklarınıza yansıtmaz ve bu sayede plaklarınız hasar görmez.

Yedi Farklı Kaynaktan Müzik Çalma Kolaylığı

Birçok cihazın özelliklerini tek cihazda birleştirip kullanıcılara sunan ION markası Superior LP pikabı ile müzik keyfinizin kalitesini artırır. Plak çalara ek olarak CD ve kaset çalma özelliği, AM/FM radyo, Bluetooth, AUX ve USB bağlantısı ile hemen hemen her formatta müzik parçasını dinlemenizi mümkün kılar.

Plaktan Radyoya, Kasetten CD’ye

Pikap, bulundurduğu tüm özellikler ve pratik kontrol paneli sayesinde plak dinlerken tek tuşla radyoya veya CD çalarken kasetteki müzik parçalarına geçmenize olanak tanıyor. Kontrol panelindeki pratik tuşlarla ise ekstra ileri geri sarma, müzik parçası değiştirme, kayıt alma gibi fonksiyonları yönetebilirsiniz.

Plak ve Antika Eserleri Dijitale Aktarma Özelliği

Pikabı öne çıkaran kasetten dijitale çevirme özelliği ile çok eski ve nadide kasetlerinizin içerisinde bulunan müzik parçalarını bilgisayara aktarma imkânı sunar. Böylece eski kasetlerinizde bulunan tüm müzik parçalarına sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

Pikaptan Bluetooth ile Müzik Dinleme Keyfi

Bluetooth özellikli akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara bağlanarak, mevcut müziklerinizi ya da internet üzerinden müzik parçaları çalmanıza olanak tanır. Böylece pikabın çaldığı müzikleri uzaktan da kontrole edebilirsiniz.

LED Ekran ile Pratik Kullanım

Pikabın ön yüzünde bulunan LED panel sayesinde parça sayısını, radyo kanalının frekans değerini ve müzik kanalı hakkında bilgileri öğrenebilir, yaptığınız ayarları takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2WÜrünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.