Lenco L85 Yarı Otomatik Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Analog Müzik Dünyasına Lenco ile Katılın

Tasarımı ile pikap kullanma deneyimini mümkün olduğu kadar kolay hale getiren Lenco L-85, hareketli mıknatıs kartuşu (MMC) dahil bütün parçaları takılmış halde gelir.

Stereo Pre-Amplifikatörlü Pikap

Yüksek sesle müzik dinlemeyi sevenler için dahili stereo pre-amplifikatörü olan pikabı doğrudan hoparlörlerinize bağlayarak kullanabilir, ürünün phono girişine ikincil bir amplifikatör bağlayarak ses seviyesini daha da yükseğe çıkarabilirsiniz.

Değerli Plaklarınızı Ölümsüzleştirin

Sıkça dinlediğiniz 45’liker ya da antika plaklarınız yıllar geçtikçe hassaslaşabilir. En sevdiğiniz müzikleri orjinal kalitelerinde kaydetmek için sadece pikaba bir USB flash bellek bağlamanız ve plaklarınız oynarken kayıt butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Otomatik Geri Dönüş Özellikli Tonearm

Lenco pikap ile çalmakta olan plağınızı bir şarkının ortasında durdurmak istediğinizde pikap kolunu fiziksel olarak hareket ettirmeniz gerekmez. Cihazın ön tarafındaki ‘Reject’ butonuna bastığınızda kol otomatik olarak yukarı kalkar ve geri döner.

RCA Bağlantı ile Fonksiyonel Kullanım

Lenco L-85, pikabınızın piyasadaki ses sistemlerinin birçoğuna bağlanabilmesine imkan tanıyan RCA bağlantı türünü destekler. Bu bağlantıyı kullanarak plak çalarınızı dilediğiniz ses sistemi ürünleri ile zenginleştirebilirsiniz.

Belt-Drive Sistemi Avantajı

Plak çalma esnasında pikapta meydana gelebilen hareket ve titreşimler oynatılan parçanın ses kalitesini etkileyebilir. Kayış sistemi kullanan Lenco pikapta ise bu tür istenmeyen mekanik hareketler yok denecek kadar az seviyededir. Böylelikle plaklarınızın orjinal ses kalitesi korunmuş olur.

Plaklarınızı Koruyan Otomatik Durdurma Özelliği

Döner tablası çalan parça bittiğinde veya iğne kolu el ile oynatıldığında otomatik olarak duran pikap, bu tür durumlarda iğnenin rotasının dışına çıkarak plaklarınızda çizilmelere yol açmasını önler.

Tozlanmayı Önleyen Plastik Kapak

Bu pikap, kasasının üst kısmını tamamen kapatan çıkarılabilir bir plastik kapağa sahiptir. Ürünün temizliğini pratikleştiren bu kapak aynı zamanda pikabınızın tonearm ve döner tabla bölümlerini olası dış darbelerden veya meraklı evcil hayvanlarınızdan korur.

Teknik Özellikler

  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45
  • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Görünüm: Modern
  • Kullanım Şekli: Masaüstü
  • Yükseklik: 12 cm
  • Derinlik: 36,2 cm
  • Genişlik: 42 cm
  • Ağırlık:  2,61 kg
  • Malzeme: Metal, Plastik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.