Lenco LBT188PI Bluetooth Çıkışlı Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nostaljinin Ruhunu Yakalayan Modern Tasarım

Nostaljik plak deneyimini modern tasarım çizgileriyle ve donanımlarıyla zenginleştiren Lenco LBT-188PI Bluetooth çıkışlı pikap, müzik dinlemeyi keyifli hale getirir.

Bluetooth Bağlantısı ile Özgürce Dinleyin

Bluetooth özelliğine sahip olan pikap sayesinde sevdiğiniz plakları kablosuz kulaklığınız veya ses sisteminizle özgürce ve doyasıya dinleyebilirsiniz.

Farklı Bağlantı Seçenekleri

RCA ve Bluetooth üzerinden ses çıkışı sağlayan pikap, USB-PC desteğine de sahiptir. Bu sayede Lenco pikap, işlevsel bir kullanım deneyimi sunar.

Sevdiğiniz Plakları Dijitale Aktarın

USB yöntemiyle sevdiğiniz plakları kolay bir şekilde bilgisayarınıza aktarabilir ve daha sonra dilediğiniz zaman dijital kaynaklardan da bu müzikleri dinleyebilirsiniz.


Şık ve Estetik Tasarım Çizgileri
Şık ve Estetik tasarımı ile evinize renk katar.


Koruma Sağlayan Şeffaf Kapak

Keskin ve modern hatlarıyla dikkat çeken Lenco LBT-188PI, müzik dinlemeyi keyifli bir hale getirmenin yanı sıra estetik bir tamamlayıcı görevi de üstlenir.

Titreşimsiz ve Net Ses Performansı

Belt-Drive sistemine sahip olan cihaz, dönme sırasında oluşabilecek titreşimleri engelleyerek her zaman net bir ses performansı sunar.

33 ve 45’lik Plaklar ile Uyumlu

Farklı dönüş hızlarıyla uyumlu olan Lenco LBT-188PI, 33 ve 45’lik plakları oynatabilir.

Teknik Özellikler

  • Hoparlör: Harici
  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45
  • Dj/Performans: Yok
  • Çıkışlar: Bluetooth, USB, RCA
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Görünüm: Modern
  • Kullanım Şekli: Masaüstü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.