Lenco TCD2500 Dahili Hoparlörlü FM Radyo CD Player Ahşap Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Vintage ve Teknolojinin Mükemmel Karışımı

Lenco TCD-2500, klasik plaklar gibi görünen harika bir dekorasyon ögesi olmakla birlikte dahili hoparlör, FM radyo ve CD oynatma gibi teknolojik özelliklerle benzerlerinden kolayca ayrılır. Retro ve nostalji severlere hitap eden pikap evinizde müzik köşesi oluşturmak için ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahiptir.

MP3 Format Desteği ve Aktarım İşlevi

Müzik parçalarını USB bağlantı üzerinden MP3 formatına dönüştürerek diğer akıllı cihazlarınıza aktarım yapabilir. Bu sayede birkaç cihazın özelliklerini barındıran pikapla birçok formatta müzik dinleyebilir, kaydedebilir ve dilediğiniz yerde tekrar çalabilirsiniz.

Belt-Drive ile Pürüzsüz Müzik Keyfi

Müzik parçalarını oynatırken oluşabilecek titreşimleri önleyen kayış sistemi (Belt-Drive), sesin berrak bir şekilde aktarılmasını sağlar. Bu sayede plaklarınızı orijinal ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

Uzaktan Kumanda ile Zahmetsiz Kullanım

Pikapla birlikte gelen kumanda, cihaz üzerindeki kontrol paneli ile yapılabilecek her şeyi uzaktan yapmanızı sağlar. Bunların içerisinde müziği başlatma, durdurma, karışık çalma, 10 saniye aralıklarla ileri-geri sarma, kayıt, tekrar oynatma ve kayıt silme gibi kontrol seçenekleri bulunur.

Üç Farklı Plak Hızı Arası Zahmetsiz Geçiş

33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları destekleyen plak çalar, bu üç formata sahip plakları (33’lük, 45’lik ve 78’lik) oynatabilme özelliğine sahiptir. Bu da RPM değeri fark etmeksizin elinizde bulunan tüm plakları Lenco TCD-2500 ile dinleyebileceğiniz anlamına gelir.

Pikaba Nazik Davranan Kontrol Mekanizması

Kumanda üzerinde ve pikap üzerinde bulunan durdurma özelliklerinin yanı sıra müzik parçası ve plak tamamen sonlandığında döner tabla otomatik olarak durur. Böylece olası çizilmeler önlenmiş olduğu için antika plaklarınızı da güvenle dinleyebilirsiniz.

FM Radyo Özelliği ile Mod Değiştirin

Dahili hoparlörü ile bulunduğu tüm ortamı müzikle dolduran plak çalar, farklı müzik oynatıcıları ile bir müzik türünden diğerine geçmenize olanak tanır. Uzaktan kumanda ile tek tuşla radyodan plağa ya da CD formatındaki albümlere geçiş yapabilirsiniz.

Tozlanmaya Karşı Şık Koruma Kapağı

Klasik pikap tasarımına sahip olduğu için 45o dereceye kadar açılabilen bir kapağı bulunur. Bu kapak, pikabı kullanmadığınız zamanlarda toz olmasını önler ve dilerseniz kapağı açmadan da tüm fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Görünüm: Retro
  • Ölçüler: 50,30 x 34,20 x 21,20 cm
  • Hoparlör sayısı: 2
  • Hoparlör Türü: Dahili
  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
  • Amplifikatör seçenekleri: (Ön) amplifikatör, Ön Ayarlı Ekolayzer içerir
  • Çıkışlar: USB
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Maksimum Güç Tüketimi: 19 W

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
LENCO TCD-2500 DAHİLİ HOPARLÖRLÜ FM RADYO CD PLAYER AHŞAP PİKAP
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Marka
LENCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok