Lenco TT34 Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap ve Orhan Gencebay Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tasarımı Şık Ahşap Görünüm

Ses kalitesi ile pikap seven kullanıcıları mest eden Lenco TT34 dahili hoparlörlü ahşap pikap, stil sahibi görünümü ile de dikkat çekiyor. Ahşap görünümü ile nostaljik bir hava yaratan ürün, şıklığı sayesinde dekoratif olarak da kullanılabiliyor.

Kolay Taşınabilirlik

Ergonomik bir tasarıma sahip olan Lenco TT34 pikap modeli, üzerinde bütüncül bir yaklaşımın izlerini taşıyor. Şıklığı ile dikkat çeken model, ideal boyutları ve ağırlığı sayesinde rahatlıkla taşınabiliyor. Çanta şeklindeki yuvarlak dizaynı ise cihazın taşınmasını ve darbelere karşı korunmasını kolaylaştırıyor.

Üst Düzey Ses Kalitesi

Retro görünümüyle geçmişten izler taşıyan Lenco TT34 pikap modeli, donanımında yer alan teknolojilerin etkisiyle geçmiş ile bugün arasında köprü kuruyor. Cihazda yer alan 2 adet dahili Stereo hoparlör, yüksek ses kalitesi ile eşsiz bir deneyim sunuyor. Yüksek ses şiddeti ise ürünün açık havada bile kullanılabilmesini mümkün kılıyor.

Plaklarla Uyumlu Tasarım

Lenco TT34 boyutları ile plaklar için uyumlu bir profil çiziyor. Böylelikle pek çok kişinin yaşadığı plakların dışarı doğru taşma problemini ortadan kaldırıyor.

USB Bağlantısı ile Müzik Her Zaman Yanınızda

Lenco Classic Phono TT34 ahşap pikap modelinin üzerinde USB bağlantı noktası bulunuyor. USB bağlantısı, mevcut plaklarınızdan aldığınız eşsiz tınıyı MP3 formatına çevirerek dijital ortama aktarabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede nereye giderseniz gidin bu eşsiz deneyimi de yanınızda götürebilmenize imkân sağlıyor.

Titreşimi Engelleyen Lastik Sistemi

Profesyonel düzeyde bir pikap modeli olan Lenco Classic Phono TT34, çalışma düzeneğinde kayış sistemi bulunduruyor. Motor ve disk arasında lastik görevi gören kayış sistemi, pikabın titreşimsiz bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor.

Sesi Güçlendirip Temizleyen Dahili Pre-Amplifer

Lenco TT34 pikap modelinde hoparlörlere ek olarak dahili pre-amplifier bulunuyor. Pre-amplifier kaynaktan alınan ses sinyallerini güçlendirerek iletiyor. Bu sayede ses şiddeti artarken aynı zamanda sesteki parazitler azaltılıyor.

Orhan Gencebay Plak Hediyesi

Ürünün içeriğinde TT34 plak modelinin yanı sıra Orhan Gencebay’a ait şarkılar içeren bir de plak yer alıyor.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Ahşap
  • Ürün Boyutları: 425 x 370 x 165 mm
  • Ürün Ağırlığı: 6 kg
  • Hoparlör: Dahili Stereo
  • Dönüş Hızı (RPM): 33 / 45 / 78
  • Sistem: Yarı otomatik

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
ÇİN
Renk
KAHVERENGI
Ana Renk
KAHVERENGI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
LENCO TT34 DAHİLİ HOPARLÖRLÜ AHŞAP PİKAP VE ORHAN GENCEBAY PLAK
Garanti Süresi
2 YIL
Orjınal Renk
KAHVERENGI
Marka
LENCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok