Altus AL32L 4960 4B LED TV 32 inç 82 Ekran

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL32L 4960 4B LED TV 32 inç 82 Ekran

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler

Yayınları HD Ready çözünürlük standardıyla ileten Altus AL32L 4960, aldığınız verimi bir üst seviyeye taşır. 1366x768 piksel çözünürlükteki görüntülerle karanlık sahnelerde bile tüm nüansları takip etmenize yardımcı olur.

Kesintisiz ve Canlı Sahneler

Altus AL32L, 50/60 Hz gerçek yenileme hızı ile aksiyon dolu veya hızlı renk değişiklikleri olan sahnelerdeki geçişlerde gölgelenme yaşamanızı engeller. Hızla akan sahnelerle sinema keyfini evlerinize getirir.

Kaliteli Ses Deneyimi

Televizyon 12 W ses çıkış gücündeki 2.0 hoparlörü ile avantaj sağlar. Hoparlör Dolby Digital ses teknolojisini desteklediği için sesi her yöne iletir. Böylelikle sizi sesin merkezine alarak kaliteli ses deneyimi sunar.

LED Işık Teknolojisi

LCD televizyonlar görüntüyü arka plandaki floresan lambalarla iletirken, Altus LED TV ışık saçan diyotları kullanır. Işık saçan diyot yani LED teknolojisi, renklerin daha parlak ve daha keskin olmasına katkı sağlar.

Düz Ekran Tipi

Altus AL32L 4960 4B televizyon, düz ekran tipiyle standart monitörlere göre daha fazla net bir görüntü sunar. Hem LED teknolojisi hem de düz panel, görüntünün ekranın her yerine eşit olarak dağılmasına yardımcı olur. Bu sayede ekranın köşelerinde karanlık noktalar oluşmaz.

Dahili Uydu Alıcısı

Altus AL32L televizyon, dahili uydu alıcısıyla kolaylık sağlar. Dahili uydu alıcı sayesinde ulusal kanallar hazır liste halinde size ulaşır. Televizyon, tüm uydu güncellemelerini otomatik olarak alır.

Bağlantı Portları

Altus televizyonun üzerinde ihtiyacınız olabilecek tüm bağlantı portları bulunur. HDMI ve USB girişlerinin yanı sıra ses kulaklık çıkışı, Common İnterface, uydu ve kablolu anten girişleri de bağlantı noktalarına dahildir.

İnce ve Modern Tasarım

Altus AL32L 4960 4B ince tasarımı dizaynı ile fazla yer kaplamaz. Aynı zamanda V formundaki ikili standıyla kullanıcılarına şık bir görünüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL32L 4950 4B
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Ekran Boyutu: 32 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768 piksel
  • Dahili Uydu Alıcı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL-32L 4960 4B
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
32
Ekran Teknolojisi
HD TV
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
1366 X 768
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
15
Smart Tv
YOK
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
1
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok