Altus AL32L 6925 4B HD Smart TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

HD Ready Görüntü

Altus AL32L 1366 x 768 piksel çözünürlükle HD Ready görüntü standardı sunar. Ekranı 32 inç olan televizyon için görüntü çözünürlüğünün ilettiği piksel sayısı, son derece idealdir. Kaliteli sahneler ve net görüntülerle sevdiğiniz filmleri veya dizileri keyifle izlemenize katkı sağlar.

Işık Saçan Diyot Teknolojisi

Altus AL32L net görüntüleri, ışık saçan diyot teknolojisinden alır. Bu teknoloji ile televizyon, arka panelinde floresan lamba yerine LED ışıkları kullanır. LED ışıklar, hem görüntülerin daha canlı olmasını sağlar hem de enerji verimliliği açısından fayda sunar.

Sorunsuz Görüntü Keyfi

AL32L 6925, 50/60 Hz gerçek yenileme hızı oranıyla her milisaniye en az 50 kez görüntüyü güncelleme kabiliyetine sahiptir. Bu sayede film izlerken görüntü geçişlerinde herhangi bir donma ve bulanıklık yaşanmaz. Bu özellik, televizyonunuzu oyun konsoluna bağladığınızda da rakiplerinizden daha hızlı olmanıza yardımcı olur.

Parlaklık Optimizasyonu

Televizyonun DCR Plus teknolojisi, sahnelerin ihtiyaç duyduğu parlaklığı otomatik olarak ayarlar. Bununla birlikte görüntüleri daha keskin renklerle iletir. Bu da mağaraların olduğu belgeseller veya gece yolculuğunun yapıldığı filmler gibi karanlık sahnelerin hakim olduğu görüntüleri daha keyifli hale getirir.

Yüksek Ses Çıkış Gücü

Altus HD TV 2.0 dahili hoparlör sistemine sahiptir. Televizyonun hoparlörü 16 W ses çıkış gücü ile televizyon deneyimini bir üst seviyeye çıkarır. Aynı zamanda hoparlörün desteklediği Dolby Digital sayesinde Altus, sesleri daha gerçekçi hissetmenizi sağlar.

Uydu Alıcı Sistemi

Altus AL32L 6925 televizyonda dahili uydu alıcı bulunur. Dahili uydu alıcı sayesinde karmaşık uydu ayarları yapmanıza gerek kalmadan kanal listenizi oluşturabilir, tüm ulusal kanalları hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Eğlenceli Smart TV Özellikleri

Televizyonun dahili Wi-Fi özelliği sayesinde kullanıcı arayüzünden kendi kablosuz bağlantınızı hemen seçerek Smart TV özelliklerini çalıştırabilirsiniz. Hemen ardından ekranınıza bir web tarayıcı yükleyerek internette sörf yapabilir ya da oyunlar ve dijital platformlar dahil olmak üzere tüm uygulamaları televizyonunuzdan takip edebilirsiniz.

Farklı Bağlantı Noktaları

Altus AL32L’nin arka panelinde USB, HDMI, Scart ve uydu anten girişi ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bağlantı noktaları yer alır. Bu bağlantı noktalarını kullanarak mobil cihazlardan ekranınıza multimedya dosyalarını aktarabilir, TV BOX gibi cihazları televizyonunuza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL32L 6925 4B
  • Ekran Boyutu: 32 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Görüntü Çözünürlüğü: 1366 x 768 piksel
  • Smart TV: Var
  • Dahili Wi-Fi: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
32 inç
Görüntü Kalitesi
HD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.