Altus AL32L 6925 4B HD Smart TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL32L 6925 4B HD Smart TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

HD Ready Görüntü

Altus AL32L 1366 x 768 piksel çözünürlükle HD Ready görüntü standardı sunar. Ekranı 32 inç olan televizyon için görüntü çözünürlüğünün ilettiği piksel sayısı, son derece idealdir. Kaliteli sahneler ve net görüntülerle sevdiğiniz filmleri veya dizileri keyifle izlemenize katkı sağlar.

Işık Saçan Diyot Teknolojisi

Altus AL32L net görüntüleri, ışık saçan diyot teknolojisinden alır. Bu teknoloji ile televizyon, arka panelinde floresan lamba yerine LED ışıkları kullanır. LED ışıklar, hem görüntülerin daha canlı olmasını sağlar hem de enerji verimliliği açısından fayda sunar.

Sorunsuz Görüntü Keyfi

AL32L 6925, 50/60 Hz gerçek yenileme hızı oranıyla her milisaniye en az 50 kez görüntüyü güncelleme kabiliyetine sahiptir. Bu sayede film izlerken görüntü geçişlerinde herhangi bir donma ve bulanıklık yaşanmaz. Bu özellik, televizyonunuzu oyun konsoluna bağladığınızda da rakiplerinizden daha hızlı olmanıza yardımcı olur.

Parlaklık Optimizasyonu

Televizyonun DCR Plus teknolojisi, sahnelerin ihtiyaç duyduğu parlaklığı otomatik olarak ayarlar. Bununla birlikte görüntüleri daha keskin renklerle iletir. Bu da mağaraların olduğu belgeseller veya gece yolculuğunun yapıldığı filmler gibi karanlık sahnelerin hakim olduğu görüntüleri daha keyifli hale getirir.

Yüksek Ses Çıkış Gücü

Altus HD TV 2.0 dahili hoparlör sistemine sahiptir. Televizyonun hoparlörü 16 W ses çıkış gücü ile televizyon deneyimini bir üst seviyeye çıkarır. Aynı zamanda hoparlörün desteklediği Dolby Digital sayesinde Altus, sesleri daha gerçekçi hissetmenizi sağlar.

Uydu Alıcı Sistemi

Altus AL32L 6925 televizyonda dahili uydu alıcı bulunur. Dahili uydu alıcı sayesinde karmaşık uydu ayarları yapmanıza gerek kalmadan kanal listenizi oluşturabilir, tüm ulusal kanalları hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Eğlenceli Smart TV Özellikleri

Televizyonun dahili Wi-Fi özelliği sayesinde kullanıcı arayüzünden kendi kablosuz bağlantınızı hemen seçerek Smart TV özelliklerini çalıştırabilirsiniz. Hemen ardından ekranınıza bir web tarayıcı yükleyerek internette sörf yapabilir ya da oyunlar ve dijital platformlar dahil olmak üzere tüm uygulamaları televizyonunuzdan takip edebilirsiniz.

Farklı Bağlantı Noktaları

Altus AL32L’nin arka panelinde USB, HDMI, Scart ve uydu anten girişi ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bağlantı noktaları yer alır. Bu bağlantı noktalarını kullanarak mobil cihazlardan ekranınıza multimedya dosyalarını aktarabilir, TV BOX gibi cihazları televizyonunuza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL32L 6925 4B
  • Ekran Boyutu: 32 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Görüntü Çözünürlüğü: 1366 x 768 piksel
  • Smart TV: Var
  • Dahili Wi-Fi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL 32 L 6925 4B
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
32
Ekran Teknolojisi
HD TV
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
1366 X 768
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
15
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
VAR
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok