Altus AL40L 6925 4B Full HD Smart TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Kumanda Uygulaması

Altus AL40L 6925 4B Smart TV modelini kendi kumandası haricinde akıllı cihazlarla da yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablete indirilen akıllı kumanda uygulaması üzerinden hızlı ve pratik kontrol sağlarsınız.

Dolby Digital Ses Teknolojisi

Altus Smart TV ile sevdiğiniz programları izlerken net ve güçlü ses deneyimi yaşarsınız. Televizyonundan müzik dinlemeyi sevenler için nominal/music power teknolojisi yüksek performans sunar.

Hızlı ve Kararlı İnternet Akışı

AL40L 6925 4B TV modelinde kullanılan Wi-Fi aracılığı ile Netflix ve YouTube üzerinden video ya da filmleri izleyebilir, kararlı bağlantı ile kesintisiz sinema geceleri düzenleyebilirsiniz.

Oyun Modu ile Eğlenin

Geniş ekranda oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız AL40L 6925 4B modeli tam size göredir. İnternet aramaları, oyun modu ve Appstore gibi özellikler ile TV’nizi bir eğlence aracına dönüştürün!

Scart ile Geliştirilebilir Bağlantılar

Modelde dahili olarak bulunan USB, HDMI ve kulaklık portlarının yanı sıra scart kullanarak bağlantı seçeneklerini çoğaltabilirsiniz.

Üstün Görüntü Performansı

Picture Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, DLTI , DCTI ve DNR gibi görüntü teknolojileri ile donatılan model, bir televizyondan tüm beklentilerinizi sunar. Gerçekçi akış ve pürüzsüz detaylar ile izlediğiniz sahnenin heyecanını doruklarda yaşarsınız.

Orta Ölçekli Alanlar için İdeal

Köşeden köşeye 100 cm ölçüsünde olan 40 inç Altus AL40L 6925 4B full HD Smart TV, orta ve küçük ölçekli mekanlar için idealdir. Küçük salonlar, yatak odası ve mutfaklar için kusursuz izleme alanı yaratır.

Net ve Parlak Full HD Kalite

Akıllı TV modelinde kullanılan full HD görüntü paneli size 1920x1080 piksel kareleme sunar. Birçok yapımın desteklediği full HD kalitesi, kablolu yayınlarda ve internet dizilerinde farkını ortaya koyar. Net, keskin ve parlak sahneler ile sevdiklerinizle beraber televizyon karşısında geçirilen anlar unutulmaz olur.

Özellikler

  • Model: Altus AL40L 6925 4B
  • Çözünürlük: Full HD, 1920x1080 piksel
  • Görüntü: DCR PLUS kontrast, DLTI , DCTI, DNR, Digital Comb Filter (3D), Picture Noise Reduction, %65 parlaklık
  • Ekran: 100 cm, 40 inç
  • Frekans: 600 Hz
  • Ses: 2x8 W Dolby Digital ön hoparlör, kulaklık girişi, Line-out ses çıkışı
  • Portlar: USB, 2xHDMI, Scart, ethernet, CI+
  • Özellikler: Oyun modu, browser, App Store, çocuk kilidi, akıllı kumanda, WiFi, elektronik program rehberi, dijitalde alt yazı ve dil desteği

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
40 inç
Görüntü Kalitesi
FHD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.