Altus AL43L 6925 4B Full HD Smart TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Full HD Çözünürlük Standardı

Altus AL43L, full HD görüntü standardını sizlere sunar. Bu sayede televizyon görüntüleri 1920 x 1080 piksel çözünürlükle iletme yeteneğine sahiptir. Yüksek çözünürlükle HD yayın yapan kanallar veya dijital platformlardaki sahnelerdeki tüm detayları takip etmenize yardımcı olur.

Düz Ekran Tipi

LED ışıklar vasıtasıyla LCD TV’lere göre çok daha keskin görüntüler ileten Altus FHD TV, düz ekranıyla da maksimum netlik sağlar. Standart monitörlerde ekranın köşelerinde oluşabilen gölgelenme riskini engeller.

Kesintisiz Görüntü

Altus FHD LED TV 50/60 Hz yenileme hızı oranı sayesinde aksiyon sahnelerinde veya renk geçişlerinde bulanıklık oluşmasını önler. Milisaniye başına en az 50 görüntüyü peş peşe iletir. Bu özellik de kesintisiz görüntü keyfi yaşamanıza katkıda bulunur.

Yüksek Dinamik Kontrast

Altus AL43L 6925, DCR Plus özelliği ile ekran parlaklığını sahnelere göre optimize eder. Bu sayede karanlık ve çok aydınlık sahnelerdeki detaylar daha rahat hissedilebilir hale gelir.

Kaliteli Ses Teknolojisi

Altus FHD TV Dolby Digital teknolojisini destekleyen ve 16 W ses çıkış gücü sağlayan dahili hoparlör sistemine sahiptir. Yüksek ses gücü ile kaliteli seyir deneyimini güçlendiren televizyon, Dolby Digital teknolojisi ile de kaliteli ve kristal ses çıkışı sunar.

Dahili Uydu Alıcı Özelliği

AL43L’nin dahili uydu alıcı özelliği kullanıcılarına kolaylık sağlar. Dahili uydu alıcı sayesinde tüm Türksat kanallarını ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.

Dahili Wi-Fi Teknolojisi

Dahili Wi-Fi özelliği, televizyonu tıpkı bir bilgisayar ekranı gibi kullanmanıza yardımcı olur. Ayarlar ekranından Wi-Fi bağlantısını sağlayarak Smart TV özelliklerini aktif hale getirebilir, ekranınıza tüm mağaza uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

Bağlantı Noktaları

Altus FHD TV’nin arka panelinde yer alan iki adet HDMI girişi TV BOX sistemlerinden, uydu alıcılardan veya bilgisayarlardan ekrana net ve kaliteli görüntü aktarımı sağlar. Bunun yanı sıra televizyonda bulunan bir adet USB çıkışı, mobil cihazlardan veya taşınabilir belleklerden multimedya dosyalarını ekranına yansıtmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL43L 6925 4B
  • Ekran Boyutu: 43 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: FHD
  • Görüntü Çözünürlüğü: 1920 x 1080 piksel
  • Smart TV: Var
  • Dahili Wi-Fi: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
43 inç
Görüntü Kalitesi
FHD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.