Altus AL50L 8990 5B 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görüntüleme Teknolojileri ile Donatıldı

Dinamik kontrast, gürültü ve parazit azaltma gibi teknolojilerle donatılan Altus AL50L 8990 5B smart TV görüntüleri ile büyüler. Net, keskin ve canlı sahneleri izlerken filmin içindeymiş gibi hissedersiniz.

Sevdiğiniz Yapımlara Dil Desteği

Sevdiğiniz dijital yapımları izlerken dil konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Alt yazı ve dil desteği sayesinde programı sizin için anlaşılır hale getirir. İşitme problemi yaşayan insanlar için alt yazı seçeneği hayatı kolaylaştırır.

Fotoğrafları Geniş Ekranda İzleyin

AL50L 8990 5B TV modelinin USB, HDMI ve kulaklık gibi portları sayesinde cihazları ürüne bağlayabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz fotoğraf ve videolarınızı TV’ye aktararak ailece keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Ultra HD 4K Görüntünün Tadını Çıkarın

4K görüntüyü destekleyen yapımlarda gerçekçiliğin zirvesine ulaşan ultra HD görüntü  kalitesi sunar. 3840x2160 piksel kareleme ile en küçük detayları bile net ve keskin çizgilerde görebilirsiniz.

Geniş LED Ekran Tasarımı

Altus AL50L 8990 5B 4K LED TV modelinin geniş ekranı, arkadaşlarınızla sinema ve spor geceleri yapmak için idealdir. 50 inç/ 126 cm boyutu ile koltukların yerleşim mesafesi sorun olmaktan çıkar.

Tüm Detayları Duyabilirsiniz

Oyun oynarken ya da haftalık dizinizi takip ederken yüksek çözünürlüğü destekleyen güçlü ses, seyir keyfinizi artırır. Dolby Digital ses teknolojisine sahip 2 ön hoparlörün her biri 8 W gücündedir. Net, cızırtısız ve temiz sesler ile ayak seslerini bile rahat duyarsınız.

Dahili Wi-Fi ile Kesintisiz Bağlantı

Apple ve Android destekli akıllı TV modelinin dahili Wi-Fi bağlantısı sayesinde kesintisiz şekilde interneti kullanabilirsiniz. Hızlı ve anlık veri aktarımı gecikmesiz izleme sunar.

Uydu Alıcılı Teknoloji

AL50L 8990 5B TV modelinde bulunan dahili uydu alıcı sayesinde ekstra bir ürün almanıza gerek kalmaz. Kablo karışıklığını ortadan kaldıran model, minimalist seyir alanı yaratmak için idealdir.

Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL50L 8990 5B
  • Tür: Smart TV
  • Görüntü: 4K UHD (3840x2160 piksel), Picture Noise Reduction, MPEG Noise Reduction, Dynamic Contrast
  • Ekran: 50 inç, 126 cm, LED
  • Ses: Dolby Digital, 2x8 W ön hoparlör
  • Girişler: Kulaklık, line-out, HDMI CEC, HDMI ARC, CI+, USB
  • Bağlantı: Uygulamalar, yazılım güncelleme
  • HDR: G (enerji sınıfı), 92.6 W (nominal tüketim), 93 kWh (enerji tüketimi)
  • Özellikler: Altyazı ve dil desteği, Teletext, WiFi, ülke seçimi, otomatik ve ince tarama, frekans seçme, scart üzerinden NTSC desteği

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
50 inç
Görüntü Kalitesi
UHD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.