Altus AL55L 8960 5B 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Ses, Geniş Görüntü

Altus AL55L 8960 Smart TV, ev ve iş yerleri için ideal geniş ekran sunar. İş yerlerinde bilgi ve reklam ekranı olarak ya da bekleyenlerin oyalanması için kullanılabilir. Optik ses çıkışı ve 55 inç/139 cm ekranı ile ev sinema sistemleri için de mükemmeldir.

4K ile Gerçekçi Sahneler

Altus AL55L TV modelinin UHD ekranı ile 3840x2160 piksel çözünürlüğe sahip 4K görüntü elde edebilirsiniz. DCR Plus ile desteklenen teknolojiler daha parlak, canlı ve bol detaylı sahneler yaratır.

Üstün Görüntüleme Performansını Destekler

Evde uzanmış ailenizle beraber film izlerken karanlık sahneleri daha iyi görmek istemez misiniz? Picture Noise Reduction, MPEG Noise Reduction ve Dynamic Contrast gibi ek özellikleri ile Altus TV size sahneden alabileceğiniz maksimum detayı sunar.

Kullanımı Kolaylaştıran Menüler

Televizyonun kurulumu ve ayarlaması sırasında size kolaylık sağlayan ekstra özellikleri menüden bulabilirsiniz. Ülke seçimi, otomatik ve ince tarama, frekans seçimi ve scart ile NTSC desteği gibi özellikler sayesinde tek başınıza hazır hale getirebilirsiniz.

Alt yazı Desteği Sunar

4K Ultra HD görüntü kalitesine sahip Altus AL55L 8960 5B Smart TV ile en sevdiğiniz yabancı programları izleyebilrisiniz. Dijital yayınlarda ekstra dil ve altyazı seçeneği ile farklı ülkelerin yapımlarını kendiniz için anlaşılır kılarsınız.

Gelişmiş Port Seçenekleri

Cihaza multimedya ve akıllı araçları bağlamak istediğiniz zaman birçok farklı portu kullanabilirsiniz. USB, ethernet, CI, HDMI CEC ve ARC portları ile dilediğiniz cihazı bağlayarak veri aktarımı yapabilirsiniz.

Online Bağlantılar

Altus AL55L 8960 5B ile Wi-Fi üzerinden birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Online yazılım güncelleme, uygulama indirme ve oyun gibi farklı işlevleri destekler.

Beğendiğiniz Alana Kurulum

Mekana zarif görüntüsü ile şıklık katan, işlevselliği ile öne çıkan Altus AL55L 8960 5B TV’yi istediğiniz yere koyabilirsiniz. Masa ve duvara kurulum yapabilir, yüksek kalitede ses ve görüntünün tadını çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Altus AL55L 8960 5B
  • Ekran: LED, 55 inç, 139 cm
  • Görüntü: 4K, UHD, 3840x2160 piksel
  • Görüntü Özellikleri: DCR PLUS, Picture Noise Reduction, MPEG Noise Reduction, Dynamic Contrast
  • Ses: Optik, ön hoparlör (2 adet), 10 / 20 Watt nominal / müzik gücü, Dolby Digital
  • Portlar: USB (2 adet), HDMI (2 adet), kulaklık, line-out, ethernet, CI
  • Bağlantı: Dahili WiFi
  • Kurulum: Ayak, duvara asma aparatı
  • Özellikler: Dil ve altyazı desteği, ince ve otomatik tarama, frekans ayarlama, NTSC desteği, elektronik program desteği, Teletext

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
55 inç
Görüntü Kalitesi
UHD
Ekran Teknolojisi
LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.