Samsung 55TU8500 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Birden Fazla İçeriği Aynı anda İzleme

Çoklu ekran avantajı sayesinde telefonunuzdaki görüntüyü ekrana yansıtarak hem televizyona hem de telefona bakabilirsiniz.

Stand İçi Kablo ile Özel Tasarım

Televizyonlarda en büyük sıkıntı, dağınık görünüme sebep veren kablolardır. Bunu önlemek için stand içi kablo düzeni oluşturularak çözüm sağlanır.

Oyun İyileştirici Avantajı

Oyun sırasında görüntüde bulanıklık, titreme ve gecikme olmadan ekrana konsantre olabilirsiniz. Ekran optimizasyonu ile en etkileyici oyun deneyimini yaşamanıza yardımcı olur.

HDR Teknolojisi ile Detayları Görün

En karanlık olan sahnelerde bile özel renk spektrumu sayesinde renkli ve canlı görüntü yansıtır. Televizyon parlaklığı ve detayların keyfini çıkarabilirsiniz. Dinamik kristal ekran, izlediğiniz içeriğe uygun renk tonu ayarı yapar.

Uzaktan Erişim İmkanı

Evden çalışırken televizyon ekranınız Microsoft Office 365 kullanımınız için uygun hale getirilebilir. Kablosuz bağlantı sayesinde koltuğunuzda otururken işlerinize devam edebilirsiniz.

3 Tarafı Çerçevesiz Dizayn

3 tarafı çerçevesiz özel dizaynı ile her yerden en güzel görüntüyü görebilirsiniz. Hem estetik hem de sürükleyici bir ekran deneyimi yaşamanızı sağlar. Şık tasarımıyla evinize modern bir görüntü verir.

4K Görüntü Kalitesi

4K görüntü kalitesi daha parlak ve canlı renkler görmenize destek olur. Bu sayede sahnenin içinde hissetmenizi sağlar.

Samsung Cihazlarla Entegre

SmartThings ile evdeki tüm cihazlara uzaktan müdahale etme şansınız bulunur. İnternete ve sensöre bağlı cihazlar sayesinde ışıkları veya klimayı açabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: 3840*2160
  • HDMI:3
  • USB: 2
  • Ekran: 55 İnç
  • İşlemci: 4K
  • Dual LED Aydınlatma: Var
  • Uzaktan Erişim: Var
  • Ambiyans Modu: Var
  • Çoklu Ekran: Var
  • Sesli Komut: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.