Samsung 75Q60A 75 inç 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K UHD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Quantum Dot Teknolojisi

Samsung Quantum Dot teknolojisi ile her sahnede % 100 gerçekçi renk hacmi sunar. Tüm parlaklık seviyelerinde ışığı koruyan bu teknoloji sayesinde tüm görüntüler, en doygun ve doğal hâli ile aktarılır.

Yenilikçi Dual LED

Arka aydınlatma teknolojisi, içeriğin türüne uyumlu olacak şekilde arka aydınlatma rengini ayarlayarak daha doğru bir kontrast oluşmasını sağlar. Parlak veya karanlık sahnelerin her bir detayı, içerik sahibinin istediği şekilde görüntülenir.

Quantum HDR

Büyüleyici Quantum HDR, tüm ayrıntıları ve kontrastı ön plana çıkararak görüntünün doğal rengi ve formu ile birlikte belirginleşmesini mümkün kılar. HDR10+ dinamik ton eşleştirme fonksiyonu ile her zaman yoğun siyah ve canlı renkler ortaya koyar.

Q-SYMPHONY

Q-Symphony teknolojisi, televizyonun hoparlörlerini kısmadan TV ve soundbar hoparlörlerinin aynı anda çalmasını sağlayarak ortamı, çok daha zengin şekilde çevreleyen bir ses deneyimi sağlar.

Çoklu Ekran

Çoklu ekran ayrıcalığı sayesinde televizyondaki ve cep telefonunuzdaki görüntüyü aynı anda aynı ekranda izleyebilirsiniz.

Minimal ve Modern

Ultra ince ekran tasarımı ile bulunduğu ortama, çok daha yenilikçi bir görünüm kazandırır. Duvar ile muhteşem bir bütünlük oluşturarak seyir esnasında da benzersiz bir deneyim sunar.

Teknik Özellikler

Model: 75Q60A
Ürün Tipi: Akıllı TV
Ekran Boyutu: 75 inç (190 Ekran)
Uydu Alıcısı: Var
Görüntüleme Teknolojisi: QLED TV
Ekran Şekli: Düz
Ekran Çözünürlüğü (Piksel): 3840 x 2160
HD Tipi: 4K Ultra HD
Wi-Fi Versiyonu: 5
Bluetooth Versiyonu: 5.2
Bağlanabilirlik: x3 HDMI, x2 USB 2.0
İşlemci: Quantum Processor Lite 4K
Standsız Boyutlar (G x Y x D): 1677 x 960 x 266 mm
Standlı Boyutlar (G x Y x D): 1677 x 1006 x 340 mm
Kutu İçeriği: Samsung TV, Kumanda
Garanti: 2 Yıl Samsung Türkiye Garantili

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.