Sony KD-85XH9096 85 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


4K Ultra HD Görüntü Kalitesi

Cihazın sunduğu en önemli özelliklerden olan 4K Ultra HD kalitesi, televizyon keyfinizi bambaşka bir boyuta taşır. Ayrıca X1 ile desteklenen 4K HDR işlemci 4K olmayan görüntüleri bile senkronize ederek çok daha net ve kaliteli bir şekilde izlemenizi sağlar.

Dahili Uydu Alıcısı

Cihazın içerisinde dâhili olarak yer alan uydu alıcısı sayesinde herhangi bir uydu kurulumu yapmadan televizyon seyretmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayede TV ünitenizde kablo karışıklığı olmaz ve çok daha hoş bir görüntü ortaya çıkar.

215 Ekran 85 inç Dev Ekran

215 Ekran dev ekran ve ince çerçeve ile seyrettiğiniz her yapım çok daha keyifli bir hale gelir. Filmleri sinemada ve maçları stadyumdaymışsınız gibi izleyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Ses ve Görüntü Uyumu

Acoustic Multi-Audio teknolojisine sahip olan bu üründe, hoparlörler televizyonun arkasında yer alır ve ses aksiyonlarını takip eden iki adet tweeter bulunur. Böylece sahnelerdeki ses ve görüntü eşleşmesi maksimum seviyeye çıkar. Ayrıca tweeterlar televizyon arkasına gizlenmiştir olduğundan görüntü olarak sizi rahatsız etmez.

Dolby Vision & Dolby Atmos Özelliği

Seyir kalitesini farklı bir boyuta taşıyan Dolby Vision özelliği, seyrettiğiniz sahnelerdeki renkleri daha canlı, gölgeleri daha belirgin ve kontrastı da çevre ışığına göre belirleyerek sinema deneyiminizi geliştirir. Dolby Atmos ise sahnelerdeki seslerin çevrenizden dolaşmasını sağlayarak çok boyutlu bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar.

Minimal Çerçeve Tasarımı

Ekranın çevresinde bulunan dar alüminyum çerçeve ile tüm odağınız seyrettiğiniz yapımda olur. Gözünüz televizyona takılmadan tam olarak görüntüye odaklanmanızı sağlayan bu tasarım, dış görünüş olarak da oldukça şık bir duruşa sahiptir.

X-Motion Clarity Teknolojisi

Televizyonunuzda bulunan X-Motion Clarity teknolojisi sayesinde en hareketli sahneler bile oldukça net bir şekilde size iletilir. Göz kırpma hareketlerinizi kontrol ederek hiçbir sahneyi kaçırmadan en net ve akıcı bir şekilde seyretmenizi sağlar.

Android Smart TV Arayüzü

Televizyonun sahip olduğu Android Smart TV özelliği ile internette gezebilir, en sevdiğiniz uygulamalardan favori içeriklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Arayüzü zevkinize göre özelleştirebilir, akıllı kumanda ile dilediğiniz gibi mobil uygulamalara girebilirsiniz. 5000’den fazla uygulamayı Smart TV ile dilediğiniz an açabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Renk: Siyah
 • Ekran Teknolojisi: QLED
 • Çözünürlük: 3840x2160
 • Ekran Tipi: Düz
 • Smart TV: Var
 • İşlemci: 4 çekirdek
 • Dâhili Uydu Alıcısı: Var
 • USB Çıkışı: Var
 • HDMI Sayısı: 2
 • HDR: Var
 • Dâhili Wİ-Fi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.